×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kamień z serca

O ukrytej mocy kamieni mówi się od tysięcy lat. I choć diamenty, rodolity, turmaliny, ametysty oraz morganity opowiadają własne historie, łączymy je, by zadziałały jeszcze intensywniej! Passion to kolekcja pełna emocji, wewnętrznej siły i zachwycającego blasku!

Zobacz całą kolekcję

KOLEKCJA PASSION

Diament to ogromna siła, ametyst symbolizuje duchowy rozwój. Turmalin oczyszcza umysł i ciało, a morganit - podobnie jak rodolit - uspokaja wzburzone emocje. Kolekcja Passion to ukłon w stronę klasyki, której nadano nowe, niezwykłe znaczenie. Noś ją, hipnotyzuj i zachwycaj!

Klasyka w nowej odsłonie

Każdy wzór to osobna opowieść. Kolekcja Passion dodaje mocy i wydobywa ukryty potencjał. Pierścionki i kolczyki błyszczące wieloma barwami tworzą fascynującą, pełną energii, mieszankę. Noś je w komplecie i czerp siłę skrywaną w wyjątkowych kamieniach!