×
kolekcja pavoni

Historia nowego początku

Ażurowe, subtelne projekty są jak powiew świeżości, światło po czasach mroku. Srebro zestawione z głębokimi odcieniami zieleni, błękitu i granatu to świeży powiew nowej energii. Kolekcja Pavoni to opowieść o nowych początkach, kobiecej radości i subtelności.

Nosząc kolekcję Pavoni poczuj dumę z siebie - z tego, że za każdym razem masz siłę podejmować wyzwania od nowa.

Zobacz całą kolekcję

Pawi czar!

Projektantka Magda Dąbrowska w oparciu o tradycję YES, wróciła do korzeni sztuki jubilerskiej, tworząc współczesną odsłonę Pavoni. Piękne, różnorodne pawie ubarwienie jest inspiracją dla wielu artystów, a same ptaki - ozdobą niejednego ogrodu.

Gubiąc pióra każdego lata, pawie ponownie przywdziewają je wraz z nadejściem wiosny. Ich majestatyczny ogon przypomina skrzącą się kolorami tarczę słoneczną i staje się symbolem odrodzenia i nadziei.

Zobacz spot

Uwierz w siebie

Zaczynaj od nowa, wprowadzaj zmiany, nie bój się mówić, co myślisz. Niech wróci Twoja odwaga, a wraz z nią - szczęście i beztroska! Zainspiruj się pawim motywem, noś energetyczną biżuterię i poczuj się lekko, radośnie, świeżo! Kolekcja Pavoni na pewno doda Ci nowej energii i pomoże nabrać sił.

Kolczyki

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy - kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.