×
KOLEKCJA PEARLS

Odważnie stawiaj czoła światu

Mówią, że klasyka - jak prawda - obroni się sama. Tak jak kobiety, które szczerze i aktywnie tworzą nową rzeczywistość. Te, które każdego dnia śmiało patrzą w oczy wyzwaniom, nie zwracając z drogi, którą obrały. Kolekcja Pearls to hołd dla kobiecej odwagi.

Celebruj kobiecą odwagę i zobacz piękno zmian.

Zobacz całą kolekcję

Klasyczna i nowoczesna

Klasyczne perły ubrano w finezyjne, modne formy. Geometryczna linia stanowi pochwałę dla klasyki jubilerstwa, wykończoną współczesnym twistem. Kolekcja Pearls w subtelny sposób nawiązuje do ikon kobiecości, nadając im dzisiejszego znaczenia.

Zobacz spot

Szlachetne piękno od wieków

Perły to kamienie, które od zawsze fascynowały i inspirowały. Uważano je za afrodyzjak, pojawiały się w mitologiach, zdobiły korony i szaty królów. Były natchnieniem artystów i są ikonicznym dodatkiem w świecie mody. Kolekcja Pearls to wyraz szczerego uwielbienia piękna w klasycznej formie.

Hipnotyzujący kunszt natury

Złote, srebrne i pozłacane formy kolekcji Pearls hipnotyzująco podkreślają niezwykłość barw kamieni. Mroźnie białe i magnetyzująco czarne perły przyciągają wzrok i dodają wyrafinowanego, klasycznego akcentu. Siły i odwagi dodają zarówno minimalistyczne, proste, jak i bardziej ozdobne modele biżuterii.

Kolczyki
Kolczyki