×
Kolekcja Poem

Magia zaklęta w biżuterii

Delikatne i urzekające formy żółtego złota idealnie komponują się z topazem, symbolem siły i mocy. Towarzyszące im białe cyrkonie podbijają piękny blask płynący z biżuterii. Kolekcja Poem jest jak czarująca opowieść o naturze ludzkiej, o marzycielkach, pięknych snach i tęsknotą za romantycznością.

Odkryj romantyczną
i marzycielską wersję siebie
z kolekcją
Poem.

Zobacz całą kolekcję

Bądź poetką na co dzień

Poezja to intymna rozmowa z samym sobą, próba wejścia w swoje myśli i uczucia, prawie medytacyjne doznanie, które może towarzyszyć Ci każdego dnia. Eteryczna i wysublimowana kolekcja Poem wydobędzie Twoją romantyczną naturę i podkręci nie tylko zwiewne stylizacje, ale i doda finezji casualowi.

Poetycko piękna

Delikatność to nie oznaka kruchości i braku siły, wręcz przeciwnie! Kolekcja Poem zręcznie łączy finezję i lekkość charakteru biżuterii z topazem, kamieniem o wielkim znaczeniu. Od wieków ten kamień to symbol mocy, który pozwala wyzbyć się złych myśli i dodaje siły. Przynosi bogactwo, pomyślność i uznanie.

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.