×

Kto ma pszczoły, ten ma styl!

Prawdziwa królowa zna swoją wartość, a jej styl to odzwierciedlenie intrygującej osobowości. Zawsze świetnie wygląda, ceni biżuterię, która dodaje odwagi i pozwala poczuć się kobieco.
Idealną propozycją dla niej jest kolekcja Queen B łącząca klasyczną formę z innowacyjnymi detalami. A dodatkowo pomaga ratować pszczoły!

Zobacz całą kolekcję

KOLEKCJA QUEEN B

Każdego roku na świecie giną miliardy pszczół - z powodu wirusów, ocieplenia klimatu i szkodliwych działań człowieka. Na szczęście razem możemy zahamować to zjawisko. Nowa odsłona kolekcji Queen B to nie tylko oryginalny styl inspirowany plastrami miodu, ale też realna pomoc dla owadów!


Część dochodu ze sprzedaży tej biżuterii, przeznaczaliśmy na program #TAKdlaPszczół, zajmujący się m.in. tworzeniem Banku Pszczelego, czyli specjalnej i unikatowej rezerwy pszczół, będącej wsparciem w sytuacjach kryzysowych. Teraz więc możesz nie tylko dobrze wyglądać, ale przy okazji zrobić coś dobrego dla planety!

Być jak królowa!

Kasia Bukowska, projektantka wzorów Queen B, wraca do jednej z flagowych kolekcji YES, po to, by zwrócić uwagę na problem wymierania pszczół, z którym zmaga się nasza planeta.. Stworzone wzory łączą klasyczną formę z innowacyjnymi detalami. To biżuteria, która podkreśla styl, dodaje odwagi i pozwala poczuć się kobieco.

Projektantka YES

Kasia Bukowska

Kocha przekładać język emocji i natury na biżuterię. Do jej bestsellerowych projektów należą m.in. Livia, Eclipse, Magnolia i nagrodzony doskonałością Mody Twojego Stylu 2019 Skarabeusz.