×
kolekcja queen b

Siłą płynąca z wnętrza

Nowa odsłona kolekcji Queen B autorstwa Kasi Bukowskiej to nie tylko oryginalny styl inspirowany plastrami miodu, ale również manifest, w którym nawołuje “Be yourself! Bądź królową swojego świata!” oraz realna pomoc dla pszczół.

Kolekcja Queen B to pokłon, który wykonujesz wobec własnego odbicia - autentycznego, świadomego i pięknego.

Zobacz całą kolekcję

Wyraź siebie

Chcemy, by każda kobieta znała swoją wartość. Kolekcja Queen B ma dodawać odwagi w wyrażaniu siebie i pozwala poczuć się dobrze we własnej skórze. Queen B łączy klasyczną formę z oryginalnymi detalami. To nowoczesna propozycja pełna świadomości i charakteru!

Część dochodu ze sprzedaży Kolekcji Queen B przekazaliśmy na program #TAKdlaPszczół, dzięki któremu powstaje pierwszy na świecie Bank Pszczeli- to kolejny krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości, w której marki i ich klienci troszczą się o środowisko.

Zobacz spot

Bądź swoją królową

Elementy zdobiące biżuterię z kolekcji Queen B stanowią nawiązanie do świata pszczół. W ten sposób Kasia Bukowska, projektantka wzorów Queen B, przypomina symboliczne znaczenie owadów - pracowitych, dbających o porządek - i przenosi je do kobiecych realiów, zachęcając do odkrywania siebie i pielęgnowania swojego wnętrza.

Projektantka
Kasia Bukowska

Kluczem dla niej są emocje. Uważnie obserwuje, kolekcjonuje w głowie obrazy, uczucia i doświadczenia, które najpierw przekłada na papier, a potem przenosi na ekran komputera. Testuje wiele rozwiązań, by na końcu wybrać to najlepsze.

Wierzy, że biżuteria niesie w sobie symboliczną moc i pozwala w unikatowy sposób wyrazić swój charakter i osobowość. Projektując zawsze próbuje sobie wyobrazić konkretną kobietę - jaka jest, jak się ubiera, czym zajmuje się na co dzień.