×

Kolekcja
Queen of Hearts

Przenieś się do świata Alicji z Krainy Czarów! Po drugiej stronie lustra to Ty wyznaczasz reguły. Z jednej strony wrażliwa i delikatna, z drugiej ambitna, waleczna i niepokorna! Queen of Hearts to kolekcja pełna nieoczywistych kontrastów, idealna dla poszukujących miłości marzycielek.

Zapoznaj się z całą kolekcją

Projektantka YES
Kasia
Bukowska

"Queen of Hearts to deklaracja mówiąca o naszej sile, waleczności i śmiałości"

kolekcja-queen-of-hearts-projektantka-Kasia-Bukowska

Delikatne łańcuszki zakończone szkarłatnymi sercami kuszą i przywodzą na myśl największe z uczuć. Karty Królowej Kier nadają kolekcji niezwykłej lekkości. Puszczają oko w stronę zakochanych i przypominają, że nieodłącznym elementem szczerej, ognistej, miłości jest flirt. Czerwień serc z kolei, to barwa życia, silnych emocji i namiętności!

kolekcja-queen-of-hearts-pozlacane-srebro-bransoletka-emalia-w-ksztalcie-serca
kolekcja-queen-of-hearts-pozlacane-srebro-naszyjniki-z-emalia-z-motywem-serca
kolekcja-queen-of-hearts-pozlacane-srebrne-kolczyki-emalia-z-motywem-serca

Kolekcję tworzą intrygujące, długie kolczyki, zmysłowe naszyjniki i pierścionki. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by zachwycać podczas najmniejszego ruchu. Czerwień połączona z odcieniami złota zyskuje eleganckiego, królewskiego charakteru. Zmysłowość z klasą? Queen of Hearts wie jak przykuwać uwagę!

kolekcja-queen-of-hearts-pozlacane-srebrne-naszyjniki-emalia-w-ksztalcie-serca-krolewski-charakter

Królowa Kier w oczach Kasi Bukowskiej jest niezależna i zawsze zdecydowana iść własną drogą. Nie postępuje zgodnie z zasadami, bo… sama je dyktuje! Cytat Kasi: “Queen of Hearts to deklaracja mówiąca o naszej sile, waleczności i śmiałości.”

Zobacz całą kolekcję