×

Kolekcja ROSARIUM

Róża jest niekwestionowaną królową kwiatów. W kulturze europejskiej motyw róży symbolizuje namiętność, miłość, ale też czystość, wierność i odwagę. Jej odurzający zapach i zmysłowy charakter od dawna fascynują artystów, malarzy i poetów.

Zapoznaj się z całą kolekcją

kolekcja-rosarium-srebrny-pozlacany-pierscionek-z-motywem-czerwonej-emaliowanej-rozy-symbol-energii-milosci
kolekcja-rosarium-srebrne-pozlacane-naszyjniki-z-motywem-rozy-namietnosc-milosc-czystosc-odwaga
Projektantka YES
Magda
Dąbrowska

Magda Dąbrowska w kolekcji Rosarium zawarła wszystkie oblicza róży - od pełnych pąków purpurowych kwiatów, przez doskonałą formę złotej róży po zachwycające prostotą gałązki z cierniami. Całość tworzy różany ogród pełen niezwykłych doznań.

kolekcja-rosarium-projektantka-Magda-Dabrowska

Rosarium wyraża mój osobisty zachwyt nad niejednoznacznym i intrygującym charakterem róży. Każdy z elementów kolekcji opowiada czułą historię o nieprzytomnym pięknie, pożądaniu, odwadze, subtelności i wrażliwości.

kolekcja-rosarium-srebrne-pozlacane-kolczyki-z-motywem-czerwonej-emaliowanej-rozy-historia-o-nieprzytomnym-pieknie
kolekcja-rosarium-pozlacane-srebro-kolczyki-naszyjnik-z-motywem-emaliowanej-czerwonej-rozy-mistyczny-symbol-energii-milosci
kolekcja-rosarium-naszyjniki-z-pozlacanego-srebra-z-motywem-rozy-intrygujacy-charakter
Mowa kwiatów

Róża uznawana jest za mistyczny symbol energii miłości. Nie bez powodu stała się głównym bohaterem wiktoriańskiej gry towarzyskiej, w którym miłosny szyfr kochanków stanowiły żywe kwiaty. Subtelny naszyjnik jest uroczym sposobem na zatrzymanie uczuć blisko serca.

kolekcja-rosarium-pozlacany-srebrny-naszyjnik-z-motywem-rozy-uczucia-blisko-serca
Rose & Roll
Czerwone róże były ukochanym motywem lat 90. Melancholijna i dwuznaczna natura zadecydowała o tym, że kwiaty znalazły się na niewinnych sukienkach, tatuażach gwiazd rocka i zbudowały ikoniczne sceny filmowe.
Zobacz całą kolekcję