×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja ROSARIUM

Róża jest niekwestionowaną królową kwiatów. W kulturze europejskiej motyw róży symbolizuje namiętność, miłość, ale też czystość, wierność i odwagę. Jej odurzający zapach i zmysłowy charakter od dawna fascynują artystów, malarzy i poetów.

Zapoznaj się z całą kolekcją

Projektantka YES
Magda
Dąbrowska

Magda Dąbrowska w kolekcji Rosarium zawarła wszystkie oblicza róży - od pełnych pąków purpurowych kwiatów, przez doskonałą formę złotej róży po zachwycające prostotą gałązki z cierniami. Całość tworzy różany ogród pełen niezwykłych doznań.

Rosarium wyraża mój osobisty zachwyt nad niejednoznacznym i intrygującym charakterem róży. Każdy z elementów kolekcji opowiada czułą historię o nieprzytomnym pięknie, pożądaniu, odwadze, subtelności i wrażliwości.

Mowa kwiatów

Róża uznawana jest za mistyczny symbol energii miłości. Nie bez powodu stała się głównym bohaterem wiktoriańskiej gry towarzyskiej, w którym miłosny szyfr kochanków stanowiły żywe kwiaty. Subtelny naszyjnik jest uroczym sposobem na zatrzymanie uczuć blisko serca.

Rose & Roll
Czerwone róże były ukochanym motywem lat 90. Melancholijna i dwuznaczna natura zadecydowała o tym, że kwiaty znalazły się na niewinnych sukienkach, tatuażach gwiazd rocka i zbudowały ikoniczne sceny filmowe.
Zobacz całą kolekcję