×
kolekcja Simple

Piękno tkwi w prostocie

Nowoczesne, ale ponadczasowe wzory, bardzo minimalistyczne, geometryczne formy i spokój, który bije od kolekcji Simple to jej niezwykła siła. Srebrne i pozłacane naszyjniki, kolczyki, nausznice, pierścionki i bransoletki to klasyka minimalistycznej biżuterii o wielkiej mocy.

Idealne połączenie ponadczasowej klasyki i nowych trendów.

Zobacz całą kolekcję

Simple as that

Czasem, by zrobić wrażenie, wystarczy postawić na minimalistyczną lekkość formy. Zestawiaj biżuterię z kolekcji Simple nie tylko z eleganckimi lookami, ale także ze streetwearowymi dresami. Czyste linie, geometryczne wzory, wyniosą każdą stylizację na wyższy poziom estetyki.

Zobacz spot

Po prostu noś!

Kolekcja Simple świetnie odnajdzie się w świeżej i minimalistycznej estetyce Clean Girl, ale także, kiedy będziesz chciała zaszaleć i stylowo zestawić kilka pierścionków czy naszyjników. Ogromny wybór srebrnej i pozłacanej biżuterii Simple daje Ci nieograniczone możliwości w kreowaniu swojego stylu.

Maksymalna elegancja i casual

Proste a zarazem ekscentryczne wzory w kolekcji Simple otwierają możliwości na stylizację w każdym stylu. Mocniejsze akcenty będą doskonale uzupełniać obszerne, proste w formie stylizacje, nawet te wieczorowe, z kolei drobniejsze wzory spełnią swoje zadanie w codziennym looku do pracy.