×
Kolekcja SKARABEUSZ

Emanacja kobiecej determinacji

Owalne, złote formy zamykające barwne kamienie szlachetne. Nawiązanie w sposób niezwykle elegancki oraz minimalistyczny do postaci skarabeusza, symbolizującego kobiecą determinację.

Pragnę, mogę, potrafię - nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych...

Zobacz całą kolekcję

Szlachetność w stylu YES

Wykonane ze złota i ozdobione onyksem, niebieskim i zielonym agatem, lub amazonitem, te wzory są nie tylko biżuterią, lecz również wyrazem szlachetności. Wzory z kolekcji Skarabeusz sprawdzą się zarówno dla miłośniczek stylu klasycznego jak i współczesnych buntowniczek.

Idź po swoje

Kolekcja Skarabeusz to połączenie symboliki starożytnego skarabeusza z nowoczesnym wzornictwem. Biżuteria emanuje siłą i wytrwałością, podobnie jak owad, który od wieków symbolizuje pomyślność. Kamień osadzony w złotym konturze, jest nie tylko estetycznym wyborem, ale także odzwierciedleniem siły i harmonii.

Projektantka
Kasia Bukowska

Kluczem dla niej są emocje. Uważnie obserwuje, kolekcjonuje w głowie obrazy, uczucia i doświadczenia, które najpierw przekłada na papier, a potem przenosi na ekran komputera. Testuje wiele rozwiązań, by na końcu wybrać to najlepsze. Wierzy, że biżuteria niesie w sobie symboliczną moc i pozwala w unikatowy sposób wyrazić swój charakter i osobowość. Projektując zawsze próbuje sobie wyobrazić konkretną kobietę - jaka jest, jak się ubiera, czym zajmuje się na co dzień.