×
KOLEKCJA TOGETHER

Razem możemy wszystko

Kolekcja Together to nowa interpretacja klasycznych modeli sygnetów. Pozłacane srebro w mocnych, unisexowych modelach pierścieni i naszyjników, wzbogacane zostało o cyrkonie, masę perłową oraz czarny agat. Noszona wspólnie, symbolizuje moc Waszej więzi.

Piękno najważniejszych relacji wyraża się w byciu sobą.

Zobacz całą kolekcję

Symbole, które łączą

Biżuteria z kolekcji Together to nie tylko gładkie modele sygnetów i naszyjników, ale także formy wzbogacone o symbole serca, koniczyny czy węża. Satynowe, gładkie i perłowe wykończenia, zapewnione przez pozłacane srebro, czarny agat oraz masę perłową, uzupełniają także cyrkonie.

Zobacz spot

Jesteście dla siebie…partnerami.

W dobrym związku, dobrze jest zachować równowagę. Sprawiedliwie dzielić się zadaniami, wyjść poza stereotypy tego, co tradycyjnie jest przypisane jej czy jemu. Współdziałać jak zgrany zespół osób, które patrzą w tym samym kierunku. Jesteście razem dla siebie. Tak samo jak biżuteria z kolekcji Together.

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy - kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.