×
kolekcja zodiak

Dobra wróżba na każdy dzień

Projektantka Magdalena Dąbrowska powraca do kultowej kolekcji Zodiak, by nadać jej nowe znaczenie. Misternie łączy energię gwiazd z symboliką opali, nazywanych darem niebios. W srebrnej i pokrytej złotem biżuterii zamyka dobrą wróżbę dla każdego znaku zodiaku, tworząc wyjątkowe amulety dla każdej z nas.

Znak zodiaku, a co za tym idzie - wyjątkowy układ gwiazd,
to klucz do wiedzy o nas samych.

Zobacz całą kolekcję

W zwierciadle duszy

Unieś wzrok wysoko i obejmij nim mieniący się wszechświat…
Magda Dąbrowska, autorka biżuterii, tworzy kolekcję, która ewoluuje, a jej nowe oblicze łączy najpiękniejsze historie zapisane w gwiazdach, z głęboką świadomością. Ponieważ każda z nas, kobiet, posiada swoją moc!

Zobacz spot

Zapisane w gwiazdach

Pochodzimy spod różnych gwiazd i wszystkie jesteśmy niepowtarzalne! Ale łączy nas wspólna wibracja dwunastu znaków zodiaku. Uwolnij potencjał, który skrywa Twój znak. Noś, czerp i poczuj kolekcję Zodiak całą sobą!

Kolczyki

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy - kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.