×

W zwierciadle duszy

Unieś wzrok wysoko i obejmij nim mieniący się wszechświat… Magda Dąbrowska, autorka biżuterii, zamyka błyszczące iskry w gwiezdnych konstelacjach. Zodiak dojrzewa, rozwija wyobraźnię, wydobywa emocje. To kolekcja, która ewoluuje, a jej nowe oblicze łączy najpiękniejsze historie zapisane w gwiazdach, z głęboką świadomością.

Zobacz całą kolekcję

Dar niebios

Projektantka powraca do kultowej kolekcji Zodiak, by nadać jej nowe znaczenie. Misternie łączy energię kosmosu z symboliką opali, nazywanych darem niebios. Klasyczne białe cyrkonie zastępuje opalizującymi amuletami szczęścia, które oprawia w nieśmiertelne, błyszczące srebro. Każdy z dwunastu znaków zodiaku to inna, nieprzenikniona natura. Pozwól sobie ją odkryć.

,,Z radością wracam do niezwykłej kolekcji, by sięgnąć nie po konstelacje, ale po moją gwiazdkę z nieba. Taki jest dla mnie Zodiak. Magiczny, refleksyjny, jakby nie z tego świata, a jednocześnie - tak wiele o mnie wie, tak dużo dla mnie znaczy...''

Magda Dąbrowska
Projektantka Kolekcji Zodiak

Projektantka YES

Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.