×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Letnie Inspiracje

Każde lato to nowa historia! Skorzystaj z naszej letniej wyprzedaży i napisz swoją z Biżuterią YES. Poznaj nasze sprawdzone sposoby na czerpanie z wakacyjnej aury. Baw się modnymi wzorami i korzystaj z życia!

Festiwalowe Szaleństwo

Coachella, Open’er, Orange Warsaw, OFF? Lato stoi pod znakiem festiwali! Gorący blask słońca, tętniąca życiem muzyka i… równie energetyczna biżuteria! Festiwalowy styl boho to idealny wybór na wakacje. Łącz ze sobą po kilka naszyjników, bransoletek i stwórz swój autorski mix, który przyciągnie wszystkie spojrzenia!

Lato na słonecznej plaży, nad jeziorem, w górach, czy w mieście?

Niezależnie od miejsca urlopu, pozwól sobie na więcej! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy niepowtarzalne wzory do -50%! Już teraz dodaj do swojej wakacyjnej listy unikatową biżuterię!

Długie letnie wieczory to idealny czas na drobne szaleństwa!

Spotkanie z przyjaciółmi w kameralnym gronie czy impreza do białego rana? Jedno jest pewne - nie bój się błyszczeć! Upoluj biżuterię, która będzie idealnym towarzyszem letnich eskapad do -50%!

Latem warto zaszaleć

Kupić dwie kulki lodów zamiast jednej, pojechać we wszystkie te miejsca, które chce się zobaczyć. Zamienić „albo albo” na „mogę mieć co chcę”. Według nas, latem każdemu należy się podwójna porcja radości. Dlatego w Salonach i na YES.pl znajdziesz wymarzoną biżuterię do -50%. Chcemy, by te wakacje były wypełnione przyjemnościami!

Pochmurna pogoda?

Nic nie popsuje Twoich planów w zdobyciu świata! Wybierz wygodne zakupy online i zaszalej na naszej letniej wyprzedaży! Postaw na biżuterię, która sprawdzi się w każdej sytuacji!

Każda okazja jest dobra na spontaniczne zakupy!

Wyprzedaż do -50%? To najlepszy pretekst na drobny prezent dla siebie! Nagródź się za codzienne wyzwania i poczuj się naprawdę wyjątkowo!