×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Zarezerwuj i odbierz za godzinę

Zarezerwuj na YES.pl i odbierz w wybranym Salonie już za godzinę*. Zrealizuj bezpieczne zakupy wymarzonej biżuterii w najbliższym Salonie YES. Przekonaj się jakie to proste!

1. Na stronie wybranej biżuterii kliknij w zielony tekst pod ceną „Odbierz w Salonie za godzinę”. Otworzy się okno z dostępnością biżuterii.
2. W otwartym oknie wpisz swoją lokalizację w wyszukiwarce lub wybierz z listy najbliższą miejscowość i sprawdź czy wybrana biżuteria jest dostępna w Salonie. Jeśli tak, kliknij zarezerwuj.
3. Pojawi się formularz danych do uzupełnienia. Uzupełnij informacje pozwalające na kontakt z wybranym Salonem.
4. Poczekaj na wiadomość od Salonu, która zostanie wysłana możliwie jak najszybciej po wpłynięciu rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji przez Salon będzie ona ważna przez 24 godziny.
5. Udaj się do Salonu po biżuterię, która czeka na Ciebie. Odbierz ją bezpiecznie i zapłać w Salonie. Ciesz się wyjątkową biżuterią pełną blasku.

* Rezerwacje złożone na mniej niż 2 godziny przed zamknięciem Salonu mogą nie zostać przygotowane do odbioru tego samego dnia. Podobnie, rezerwacje złożone po godzinach pracy Salonu, będą potwierdzane i realizowane następnego dnia w godzinach pracy wybranego Salonu.