×

OBIETNICA NIEZAPOMNIANEGO PREZENTU

Niepowtarzalne chwile zasługują na wyjątkową oprawę. Charakterystyczna szmaragdowa zieleń YES towarzyszy nam od samego początku. Eleganckie pudełeczko YES z satynową wstążką to obietnica szlachetnej formy i blasku. Do każdego rodzaju biżuterii zaprojektowaliśmy idealne pudełko, które wspaniale eksponuje pierścionki, kolczyki, naszyjniki czy bransoletki.

Zapoznaj się z naszymi Pomysłami na Prezent
Lisciki-Prezentowe-YES-Bizuteria

MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA!

Opakowania otulamy delikatną bibułą i umieszczamy w eleganckich torebkach. Dołączamy do nich subtelny bilecik – miejsce na życzenia czy własną dedykację. Ten drobny element sprawia, że podarowany prezent zyskuje osobisty charakter i wywołuje niezapomniane uczucia.

Opakowania-YES-Wiktorianska-Pierscionek
Opakowania-YES-Bizuteria

KROK W STRONĘ NATURY

Wierzymy, że duże zmiany zaczynają się od małych kroków. Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko, więc stale pracujemy nad minimalizowaniem wpływu naszych działań. Biżuteria YES zamówiona online chroniona jest biodegradowalnymi wypełniaczami. Ponadto zamówienia złożone na YES.pl wysyłamy w opakowaniach wykonanych z tektury z certyfikatem FSC, pochodzącej z odpowiedzialnych źródeł. Pudełka na biżuterię YES są trwałe i eleganckie, dlatego zachęcamy, by dać im drugie życie - doskonale sprawdzają się jako miejsce do przechowywania biżuterii.