×
Dowód miłości bez końca, nośnik obietnicy partnerstwa na zawsze.
Biżuteria, która przede wszystkim stanowi wyraz silnej więzi między dwojgiem ludzi, pojawia się przy okazji ceremonii ślubnej, ale nie tylko! Może być ona również po prostu wyrazem uczczenia relacji z osobą, z którą pragnie się spędzić życie.
Poznaj nasze obrączki

Obrączki warto wybrać nie później niż trzy miesiące przed ślubem. Ponieważ wykonuje się je na zamówienie, przygotowanie biżuterii zajmuje od 4 do 6 tygodni. Wybierając obrączki z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, unikniemy zbędnego stresu.

W tym celu warto odpowiedzieć sobie na kilka kluczowych pytań:

  • Co noszę na co dzień?
  • Jaki styl biżuterii preferuję?
  • Czy obrączka ma pasować do pierścionka zaręczynowego?
  • Czy chcę, aby obrączka partnera była bliźniaczą kopią mojej?

Rozmiar obrączek najlepiej dobrać w Salonie, korzystając z profesjonalnej pomocy Doradcy Klienta. Przy mierzeniu, należy pamiętać o kilku czynnikach, takich jak temperatura, wysiłek fizyczny lub stan zdrowia, które mogą powodować opuchliznę. W takim przypadku obrączka momentami może sprawiać wrażenie za ciasnej lub za luźnej, stąd rekomendujemy wybór odrobinę większego rozmiaru. Dla pewności, zalecamy trzykrotne wykonanie pomiaru.

Zmianom podlega szerokość obrączek, kruszec jak i jego kolor, wykończenie, oraz profil. Warto mieć na względzie, że niektóre warianty, nie są możliwe, np. obrączki z różowego złota próby 0,333. O takie zmiany warto zapytać Doradcę Klienta, nasze Biuro Obsługi (tel. +48 61 100 21 26) lub zweryfikować to dzięki naszemu Kreatorowi Obrączek. Przy bardziej złożonym projekcie np.takim zawierający kamień, rekomendujemy jednak kontakt osobisty.

Dostępne od ręki są wyłącznie obrączki tytanowe. Obrączki YES tworzone są na indywidualne zamówienie Klienta, które realizowane jest w terminie 20 dni roboczych. W naszej ofercie dostępne są jednak wybrane modele dostępne już w 7 dni. O szczegóły zapytaj Doradcę.

Kochaj na zawsze. Miłość nie ma końca i nie zna żadnych granic.