×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Praca w YES

Jesteśmy jedną z wiodących marek biżuteryjnych, obecną w 120 miejscach w Polsce i stale powiększającą swoją sieć. Jako rodzinna firma, nastawiona na przyjazne relacje międzyludzkie i otwartą współpracę, od 35 lat tworzymy zgrane zespoły, pełne utalentowanych ludzi.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Menedżer ds. e-Marketingu

Innowacja

Nowatorskie podejście jest dla nas na wagę złota!

Stawiamy na rewolucyjne rozwiązania oraz nieustanne poszukiwanie nowych wyzwań we wszystkich obszarach, w których działamy. Zarówno w sferze projektowania, marketingu jak i sprzedaży. Każdy z nas dąży do realizacji celów, poszukując i wykorzystując niestandardowe rozwiązania.

Innowacja

Nowatorskie podejście jest dla nas na wagę złota!

Otwartość

Pomagamy rozbłysnąć osobowościom!

Lubimy przyjazne relacje i szukamy ludzi z takim samym nastawieniem. Wierzymy, że gwarantuje to owocną współpracę. Mamy swoje zasady i jednocześnie jesteśmy otwarci na różne wizje i idee, aby móc wykorzystywać je jak najlepiej w naszej pracy.

Otwartość

Pomagamy rozbłysnąć osobowościom!

Rozwój

Ludzie to nasz największy skarb!

Tworzymy różnorodne środowisko zawodowe, w którym każdy ma szansę znaleźć swoje pole do działania. Pragniemy przyciągać i współpracować z prawdziwymi pasjonatami. Szukamy indywidualistów gotowych do podejmowania nowych wyzwań. Nieoszlifowanych diamentów z różnorodnymi kompetencjami.

Rozwój

Ludzie to nasz największy skarb!

Dołącz do nas

Czujesz, że te wartości odpowiadają Twoim? Chcesz rozwijać się w utalentowanym i zgranym zespole, w którym zasady są jasne, a cele klarowne? Widzisz siebie w YES?

Napisz do nas

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w YES? Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie. Napisz do nas.