×

Praca w YES

Jesteśmy jedną z wiodących marek biżuteryjnych, obecną w 150 miejscach w Polsce i stale powiększającą swoją sieć. Jako rodzinna firma, nastawiona na przyjazne relacje międzyludzkie i otwartą współpracę, od 38 lat tworzymy zgrane zespoły, pełne utalentowanych ludzi.

Innowacja

Nowatorskie podejście jest dla nas na wagę złota!

Stawiamy na rewolucyjne rozwiązania oraz nieustanne poszukiwanie nowych wyzwań we wszystkich obszarach, w których działamy. Zarówno w sferze projektowania, marketingu jak i sprzedaży. Każdy z nas dąży do realizacji celów, poszukując i wykorzystując niestandardowe rozwiązania.

Innowacja

Nowatorskie podejście jest dla nas na wagę złota!

Otwartość

Pomagamy rozbłysnąć osobowościom!

Lubimy przyjazne relacje i szukamy ludzi z takim samym nastawieniem. Wierzymy, że gwarantuje to owocną współpracę. Mamy swoje zasady i jednocześnie jesteśmy otwarci na różne wizje i idee, aby móc wykorzystywać je jak najlepiej w naszej pracy.

Otwartość

Pomagamy rozbłysnąć osobowościom!

Rozwój

Ludzie to nasz największy skarb!

Tworzymy różnorodne środowisko zawodowe, w którym każdy ma szansę znaleźć swoje pole do działania. Pragniemy przyciągać i współpracować z prawdziwymi pasjonatami. Szukamy indywidualistów gotowych do podejmowania nowych wyzwań. Nieoszlifowanych diamentów z różnorodnymi kompetencjami.

Rozwój

Ludzie to nasz największy skarb!

Dołącz do nas

Czujesz, że te wartości odpowiadają Twoim? Chcesz rozwijać się w utalentowanym i zgranym zespole, w którym zasady są jasne, a cele klarowne? Widzisz siebie w YES?

Napisz do nas

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w YES? Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie. Napisz do nas.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na portalu pracuj.pl, gdzie zawsze znajdziesz aktualne ogłoszenia.