×

Po pierwsze - miłość

Każde uczucie jest niepowtarzalne, każda miłość jedyna w swoim rodzaju. To właśnie emocje, które Was połączyły, decydują o wyjątkowości YES Hearts & Arrows. Ten kamień odkrywa historię najpiękniejszego z uczuć. Dzięki precyzji wykonania szlifu diament ukazuje zjawiskowy obraz. Zaklęte w nim serca i strzały wyrażają niegasnącą miłość na zawsze.

Odkryj Kolekcje z YES Hearts & Arrows
Biżuteria YES z diamentem Hearts & Arrows
Diamenty Hearts & Arrows - Biżuteria YES

Ogień wiecznej miłości

Przyjrzyj się niezwykłej precyzji szlifu, a odkryje się przed Tobą miłosny spektakl o sercu i strzale, płomiennym ogniu i wiecznym blasku. YES Hearts & Arrows zdobi nasze autorskie kolekcje YES. Talent i odwaga Projektantów sprawiają, że diamentowe kolekcje łączą w sobie tradycję i innowację. Każda z kolekcji jest unikalną opowieścią, która uwydatnia zachwycający blask i pozwala diamentom wybrzmieć.

Bizuteria-YES-Kolekcja-Art-Deco-Naszyjnik-Pierscionek-Srebro
Decor H&A

Wasze uczucie zasługuje na wyjątkową oprawę.

Dlatego stworzyliśmy możliwość modyfikacji naszych flagowych wzorów. Sami możecie wybrać odpowiednią masę diamentu oraz wysokiej próby kruszec - platynę lub żółte, białe i różowe złoto. Tworzymy biżuterię, budzącą emocje i pożądanie. Poznaj szerokie spektrum miłosnych historii zamkniętych w szlachetnej biżuterii. Odkryj świat romansu, prawdziwych namiętności i uczucia, które nie zna granic.

Romantyczna gra świateł

Na spektakularny obraz strzał i serc, który odsłania diament, wpływ ma wyjątkowa forma uzyskana dzięki wyjątkowej precyzji szlifierskiej. Doskonałe proporcje eksponują symetrię, a końcowe szlifowanie i polerowanie nadają kamieniowi niepowtarzalny blask. Gdy zyskuje idealną formę - przechodzące przez niego światło wydobywa fascynujące kształty serc i strzał, które pobudzają wyobraźnię. Tylko 3% diamentów może ukazać ten efekt. YES Hearts & Arrows łączy najwyższej jakości szlif z optymalną masą kamienia, nie tracąc przy tym swojego unikalnego blasku.

Bizuteria-YES-YES-Hearts-and-Arrows-video

Wewnętrzny blask

Wybór kolekcji z YES Hearts & Arrows to gwarancja zakupu jednych z najpiękniejszych i najstaranniej wyselekcjonowanych diamentów na świecie. Dbając o ich etyczne pochodzenie, wybieramy jedynie te wydobywane w państwach objętych procesem Kimberley. Ich autentyczność poświadczona jest Certyfikatem YES, a kamieni o masie 0,5 karata lub większej - także certyfikatem jednego z dwóch najbardziej prestiżowych i niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: Instytut Gemmologicznego IGI lub GIA - Gemological Institute of America.

Biżuteria zaręczynowa YESYES z diamentem Hearts & Arrows
Kolekcje zaręczynowe YES Diamenty Hearts & Arrows
Decor H&A

Miłość zaklęta w diamencie

YES Hearts & Arrows to kamień, który nie tylko ukrywa w sobie wspaniały blask, ale także przechowuje ponadczasowe historie. Diamenty są starsze niż życie na ziemi - widziały więcej, niż możemy sobie wyobrazić. Jednak przyglądając się im z bliska, dostrzeżemy zarys tego, co w każdej epoce było i jest najpiękniejsze. Opowiedzenie reszty miłosnej historii należy do Was.