×

Ogień wiecznej miłości

Po pierwsze miłość

Każde uczucie jest niepowtarzalne, każda miłość jedyna w swoim rodzaju. To właśnie emocje, które Was połączyły, decydują o wyjątkowości YES Hearts & Arrows. Ten kamień odkrywa historię najpiękniejszego z uczuć. Dzięki precyzji wykonania szlifu diament ukazuje zjawiskowy obraz. Zaklęte w nim serca i strzały wyrażają niegasnącą miłość na zawsze.

Wasze uczucie zasługuje na wyjątkową oprawę!

Ogień wiecznej miłości

Przyjrzyj się niezwykłej precyzji szlifu, a odkryje się przed Tobą miłosny spektakl o sercu i strzale, płomiennym ogniu i wiecznym blasku. YES Hearts & Arrows zdobi nasze autorskie kolekcje YES. Talent i odwaga Projektantów sprawiają, że diamentowe kolekcje łączą w sobie tradycję i innowację. Każda z kolekcji jest unikalną opowieścią, która uwydatnia zachwycający blask i pozwala diamentom wybrzmieć.

Zobacz video

Romantyczna gra świateł

Na spektakularny obraz strzał i serc, który odsłania diament, wpływ ma wyjątkowa forma uzyskana dzięki wyjątkowej precyzji szlifierskiej. Doskonałe proporcje eksponują symetrię, a końcowe szlifowanie i polerowanie nadają kamieniowi niepowtarzalny blask. Gdy zyskuje idealną formę - przechodzące przez niego światło wydobywa fascynujące kształty serc i strzał, które pobudzają wyobraźnię.

Tylko 3% diamentów może ukazać ten efekt. YES Hearts & Arrows łączy najwyższej jakości szlif z optymalną masą kamienia, nie tracąc przy tym swojego unikalnego blasku.

Certyfikat doskonałości

Wybór kolekcji z YES Hearts & Arrows to gwarancja zakupu jednych z najpiękniejszych i najstaranniej wyselekcjonowanych diamentów na świecie. Dbając o ich etyczne pochodzenie, wybieramy jedynie te wydobywane w państwach objętych procesem Kimberley. Ich autentyczność poświadczona jest Certyfikatem YES, a kamieni o masie 0,5 karata lub większej - także certyfikatem jednego z dwóch najbardziej prestiżowych i niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: Instytut Gemmologicznego IGI lub GIA - Gemological Institute of America.