×

yes responsible diamond

Odpowiedzialnie w przyszłość

Ten kamień powstał z inspiracji naturą i życia z nią w zgodzie. Stworzony w laboratorium, łączy to, co najpiękniejsze w diamentach - czystość, szlif i barwę, a przy tym jest esencją zielonej energii, ekologiczną odpowiedzią na przyszłość i pozytywną rewolucją.

Diament ten oprawiony we flagowe kolekcje YES tworzy unikalny styl dostosowany do współczesności.

Innowacja zamknięta w diamencie

YES Responsible Diamond to kamień inspirowany przyrodą i stworzony przez najwyższej klasy specjalistów. Korzystając z innowacyjnej technologii, nie zgubiliśmy tego, co najważniejsze - naszej wrażliwości. Jego przystępna cena łączy się z najwyższą jakością, a różnorodność otwiera na zupełnie nowe możliwości.

Diamenty nautralne YES YES Responsible Diamond
Certyfikat Certyfikat jakości Certyfikat jakości
JAKOŚĆ 4C 4C
SKŁAD 100% związków węgla 100% związków węgla
POCHODZENIE Naturalne Laboratoryjne
WARTOŚĆ Kwintesencja luksusu Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Wyjątkowy kamień potrzebuje niepowtarzalnej oprawy.

Marzenie na zamówienie

Klientom proponujemy jedną z dwóch wyjątkowych opraw: Éternel oraz Valentine. Obie dostępne są w białym, żółtym oraz różowym złocie w próbach 0,585 i 0,750.


Dedykowana oprawa

Zważywszy na unikatową wartość kamienia laboratoryjnego, stworzyliśmy dla niego również dedykowaną oprawę, która zamyka kamień w uścisku czterech krap. Patrząc na niego z boku dostrzec można romantyczny fantazyjny kształt przypominający serce. Pierścionek w tej oprawie przygotowujemy na zamówienie zgodnie z upodobaniami Klienta, z możliwością wyboru koloru złota (białej oraz żółtej) oraz masy kamienia od 0,33ct do 1,5 ct.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Najwyższa jakość diamentu potwierdzona jest Certyfikatem autentyczności YES oraz certyfikatem z jednego z najbardziej prestiżowych i niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: Instytut Gemmologicznego IGI (dla kamienia od 0,50 ct.).