×

yes responsible diamond

Odpowiedzialnie w przyszłość

Ten kamień powstał z inspiracji naturą i życia z nią w zgodzie. Stworzony w laboratorium, łączy to, co najpiękniejsze w diamentach - czystość, szlif i barwę, a przy tym jest esencją zielonej energii, ekologiczną odpowiedzią na przyszłość i pozytywną rewolucją.

Skontaktuj się z doradcą

Diament ten oprawiony we flagowe kolekcje YES tworzy unikalny styl dostosowany do współczesności.

Innowacja zamknięta w diamencie

YES Responsible Diamond to kamień inspirowany przyrodą i stworzony przez najwyższej klasy specjalistów. Korzystając z innowacyjnej technologii, nie zgubiliśmy tego, co najważniejsze - naszej wrażliwości. Jego przystępna cena łączy się z najwyższą jakością, a różnorodność otwiera na zupełnie nowe możliwości.

Ten diament stanie się towarzyszem Twojej codzienności, doda Ci blasku i energii każdego dnia. Odtąd możesz cieszyć się biżuterią bez żadnych granic. Poznaj bliżej YES Responsible Diamond i daj się ponieść odpowiedzialnej radości.

Diamenty nautralne YES YES Responsible Diamond
Certyfikat Certyfikat jakości Certyfikat jakości
JAKOŚĆ 4C 4C
SKŁAD 100% związków węgla 100% związków węgla
POCHODZENIE Naturalne Naturalne
WARTOŚĆ Kwintesencja luksusu Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Diament łączy właściwości diamentów naturalnych z nowoczesną technologią i ekspercką wiedzą.

Diamentowa rewolucja

Wybór biżuterii z YES Responsible Diamond jest gwarancją niepowtarzalnej jakości. Zespół ekspertów w oparciu o wiedzę, doświadczenie i współczesne trendy opracowuje go zgodnie z najwyższymi standardami.

Diament YES Responsible Diamond zachwyca proporcjami, barwą i szlifem. Jest etyczną odpowiedzią na aktualną wiedzę dotyczącą kondycji Ziemi, jest wreszcie - pełną blasku i fantazji alternatywą dla tych, którzy ponad wszystko cenią swoje przekonania i wartości. Z YES Responsible Diamond zatracą się w diamentowej rewolucji.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Wybierając YES Responsible Diamond możesz zdecydować się na diament o masie 0,33 ct, 0,50 ct, 0,70 ct i 1 ct i cieszyć się doskonałością już od 3295 zł! Co więcej, kamień ten dostępny jest w oprawie z różowego, żółtego lub białego złota o próbie 0,585 i 0,750. Najwyższa jakość diamentu potwierdzona jest Certyfikatem autentyczności YES oraz certyfikatem z jednego z najbardziej prestiżowych i niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: Instytut Gemmologicznego IGI. Decydując się na biżuterię z YES Responsible Diamond wybierasz autentyczność i jakość, odpowiedzialność oraz innowacyjny styl.

Zamów wymarzony diament

Jeśli jesteś zainteresowany biżuterią z YES Responsible Diamond, zachęcamy do kontaktu z Doradcami Klienta YES pod numerem +48 61 100 21 26 lub za pośrednictwem czatu. Pomoc w doborze idealnych parametrów oraz złożeniu zamówienia otrzymasz także w naszych Salonach. YES Responsible Diamond jest dostępny we flagowych wzorach stworzonych przez Studio Projektowe YES: Valentine, Éternel, Amore i Stella.

Skontaktuj się z doradcą