×

Diament Idealny YES®

Błyszczy bardziej niż inne. Dzięki specjalnemu szlifowi, opracowanemu przez największych mistrzów sztuki szlifierskiej, Diament Idealny YES® iskrzy się niezwykłym ogniem.

Zapoznaj się z kolekcjami z Diamentem Idealnym YES®

 

Trzy certyfikaty
dowody na doskonałość

Większy blask Diamentu Idealnego YES® potwierdzają pomiary z wykorzystaniem obiektywnej technologii BrilliantScope®. Poświadczony jest także specjalnym certyfikatem GemEx.

Ponadto, każdy Diament Idealny YES® posiada diamentowy Certyfikat YES, a kamienie o masie 0,25 karata lub większej - również certyfikat z jednego z dwóch najbardziej prestiżowych i niezależnych instytutów gemmologicznych na świecie: Instytut Gemmologicznego IGI lub GIA - Gemological Institute of America.

Szlif

Diament zamienia się w brylant właśnie dzięki szlifowi brylantowemu. Wybierając biżuterię z Diamentem Idealnym YES® mamy pewność, że będzie błyszczał bardziej niż inne. Opracowany przez nas szlif idealny potrafią wykonać tylko najwięksi mistrzowie sztuki szlifierskiej. 82 fasety w optymalnym położeniu względem siebie perfekcyjnie załamują i odbijają promienie światła.

Czystość

W czystości diamentów ważne jest, aby posiadały jak najmniejsze znamiona wewnętrzne. Klasa czystości Diamentu Idealnego YES określana jest jako SI.

Masa

Masa kamieni szlachetnych podawana jest w karatach. Jeden karat to jednostka o wadze 0,2 grama. Diamenty Idealne YES występują w masie od 0,03 ct.

Barwa

Barwa diamentów oznaczana jest przy użyciu specjalnej skali określającej stopień bezbarwności diamentów. Skala ta została ustalona przez Gemological Istitute of America. Diament Idealny YES jest kamieniem o barwie H.