×
kolekcja Éternel

Stworzony z myślą o nowoczesnej kobiecie

Poprzez swoją subtelną formę eksponuje wartość pojedynczego kamienia, podkreślając jednocześnie symbolikę miłości jako najważniejszego uczucia. Charakterystyczny francuski dizajn użyty, by podkreślić elegancję pierścionka.

“Éternel” oznacza wieczny - pierścionek z tej kolekcji to ponadczasowy wyraz miłości.

Zobacz całą kolekcję

Idealnie dopasowany do Ciebie

Dzięki możliwości wyboru wielkości diamentu, każdy pierścionek Eternel jest wyjątkowy. Masa Diamentu jest dobierana do indywidualnych upodobań - diament w pierścionku Éternel dostępny jest już od 0.1 ct+ aż do 0,75 ct+. Także w przypadku zawieszki oraz wybranych kolczyków z tej kolekcji klient ma wybór mniejszych oraz większych kamieni.

Diament YES Hearts & Arrows

Każde uczucie jest niepowtarzalne, każda miłość jedyna w swoim rodzaju. To właśnie emocje, które Was połączyły, decydują o wyjątkowości diamentu YES Hearts & Arrows. Przyjrzyj się przez lupę jubilerską niezwykłej precyzji szlifu kamienia. Spoglądając od góry odkryjesz niezwykłe kształty strzał, a od dołu - romantyczne wzory serc.
Dowiedz się więcej o YES Hearts & Arrows

Jakość potwierdzona certyfikatami

Jakość diamentów poświadczona jest Certyfikatem YES. Diamenty o masie 0,5 ct lub wyżej dodatkowo posiadają Certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI. Większy blask Diamentu Idealnego YES® poświadczony jest dodatkowo specjalnym Certyfikatem GemEx.