×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja LOTOS

Jak Lotos rozkwitający w promieniach słońca, misterna konstrukcja pierścionka YES wydobywa jasny blask diamentu! Kamień osadzony w koronie delikatnych płatków rozprasza światło w każdym kierunku. Lotos kryje w sobie autentyczność i doskonałość jednego z najpiękniejszych uczuć - miłości!

Zapoznaj się z całą kolekcją

Projektantka YES
Kasia
Bukowska

Kasia Bukowska zaprojektowała wiele wzorów z linii Studio Y. Jest także autorką uznanych kolekcji, między innymi Eclipse, ForgetMeNot czy Fiorentina.

Lotos - rozkwita pełnym blaskiem

Kwiat Lotosu stanowi jeden z najważniejszych symboli Wschodu oraz powracający motyw w kulturze i sztuce. Zamknięty pąk reprezentuje ludzkie serce, a rozchylające się o świcie płatki, otwieranie na wiedzę.

Wyraź miłość

Nadaj chwili zaręczyn wyjątkowej oprawy personalizując pierścionek Lotos. Wybierz kolor złota oraz wielkość diamentu i nadaj niepowtarzalny kształt Waszej historii.

Skrojony na miarę… uczucia!
Lotos został stworzony, by dodać blasku najważniejszym momentom. Lekkość i harmonia kwiatu Lotosu połączona z żywym ogniem diamentu wyraża niegasnącą miłość.
Zobacz całą kolekcję