×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja STUDIO Y

Zachwyceni geometrią i prostymi rozwiązaniami od lat tworzymy linię Studio Y. Opowiadamy o przejrzystych formach, zaskakujących detalach, innowacyjnych technikach, czy geometrycznych kształtach, które cieszą się zainteresowaniem zwolenniczek minimalizmu.

Zapoznaj się z całą kolekcją


Projektant YES
Maciej
Dudek

Jest z nami związany od ponad 20 lat; zaczynał od stanowiska modelarza - wykonywał pierwsze wzory. To dzięki niemu posiadamy w naszej kolekcji biżuterię tej linii.

Kiedy rodzi się nowy pomysł, nie rozrysowuje go na papierze czy ekranie komputera.

Ponieważ zna dobrze sekrety sztuki jubilerskiej – jego projekty mogą powstawać od razu w kruszcu.

Dopracowane
Detale

Każdy nowy wzór powstaje w naszym warsztacie, gdzie projektanci dzielą się swoimi przemyśleniami i wizją, tym samym skupiając się nawet na najmniejszych detalach.

To pozwala na tworzenie jeszcze ciekawszych modeli biżuterii, która łączy w sobie innowacyjne podejście do projektowania, kreatywność i wizję naszych projektantów, dzięki czemu geometria staje się prawdziwą klasyką.

Projektantka YES
Kasia
Bukowska


Lubi tworzyć biżuterię dla nowoczesnej i eleganckiej kobiety, dzięki której może ona wyrażać swoją osobowość.

Ukończyła wydział Architektury i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Po studiach od razu zaczęła z nami współpracę. Autorka wielu wzorów biżuterii z linii Studio Y

Wyjątkowy!
Wspaniały, minimalistyczny, oryginalny, doskonała forma.
Adrianna, 19 września 2016
Zobacz całą kolekcję