×
kolekcja valentine

W objęciach miłości

Delikatna forma, prezycja wykonania i subtelna konstrukcja - to właśnie Valentine. Cztery rytmicznie zakręcone krapy trzymające diament podkreślają jego kobiecość. Uniesiony na stabilnych ramionach kamień, wykonując pełen obrót, ukazuje cały swój urok i blask.

Sposób, w jaki osadzony jest diament, przywodzi na myśl kwietny pąk.

Zobacz całą kolekcję

Diament YES Hearts & Arrows

Każde uczucie jest niepowtarzalne, każda miłość jedyna w swoim rodzaju. To właśnie emocje, które Was połączyły, decydują o wyjątkowości diamentu YES Hearts & Arrows. Przyjrzyj się przez lupę jubilerską niezwykłej precyzji szlifu kamienia. Spoglądając od góry odkryjesz niezwykłe kształty strzał, a od dołu - romantyczne wzory serc.
Dowiedz się więcej o YES Hearts & Arrows

Idealna para

Pierścionek Valentine jest zaprojektowany tak, aby jego profil idealnie łączył się z obrączką Forever lub Éternel. Specjalna, płaska konstrukcja podstawy korony sprawia, że perfekcyjnie przylega do profilu obrączki, tworząc harmonijną całość.

Trzy certyfikaty dowodem na doskonałość

Każdy diament YES Hearts & Arrows posiada Certyfikat YES poświadczający widoczność doskonałych serc i strzał we wnętrzu kamienia. Diamenty o masie 0,5 ct lub wyżej dodatkowo posiadają Certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI. Dbając o etyczne pochodzenie kamieni, wybieramy jedynie te wydobywane w państwach objętych procesem Kimberley.