×

Jak wziąć udział

Miłość to jedno z najważniejszych uczuć, które na zawsze zmienia rzeczywistość. Sprawia, że świat staje się lepszym miejscem. Biżuteria, którą wybieramy dla siebie lub najbliższej nam osoby staje się miłosnym symbolem i ponadczasowym wyrazem wyjątkowych doświadczeń... Puść wodze fantazji i w formie zdjęcia, kolażu lub wideo pokaż nam, czym dla Ciebie jest miłość. Gotowe dzieło umieść na Instagramie, pamiętając o oznaczeniu hashtagiem #WalentynkiYES i @BiżuteriaYES oraz o obserwowaniu naszego konta na Instagramie @BizuteriaYES!

Weź udział

Konkurs trwa od 26. stycznia do 15. lutego

Regulamin konkursu

Konkurs-Walentynkowy-2021
Konkurs-Walentynkowy-Bizuteria-YES-2021

Nagrody

Wygraj wyjątkowe wzory z walentynkowej kolekcji Sweet Love, która kusi uroczym i ponadczasowym symbolem serca we współczesnej odsłonie.

Konkurs-Walentynkowy-YES-2021

Nagroda drugiego tygodnia

Sweet Love - kolczyki srebrne

Wszyscy potrzebujemy miłości. W kolekcji Sweet Love została uchwycona jej najczystsza, beztroska, romantyczna forma. Słodkie serduszka przypominają, że w każdym z nas drzemie ukryty romantyk, a miłość wyzwala radość i optymizm.

Nagroda trzeciego tygodnia

Konkurs-Walentynkowy-YES-2021-Kolekcja-Sweet-Love

Sweet Love - bransoletka złota

Sweet Love to biżuteria dla tych, którzy są otwarci na uczucia, a symbol serca jest dla nich ważnym znakiem, który odzwierciedla ich podejście do życia.

Konkurs-Walentynkowy-YES-2021-Kolekcja-Sweet-Love
Powrót do góry