×

Metropolitan

 • Historia
 • Szczegóły
 • Opinie
 • Dostawa i zwroty
 • Raty
 • Kontakt

Model 9401WY

Metropolitan - pierścionek z diamentami

OD 3 495 PLN
 • i
 • i

 

Darmowa Wysyłka Kurierem i Darmowe Zwroty

Ikona jubilerstwa w nowoczesnej oprawie

Ponadczasowy wzór inspirowany ikonami sztuki jubilerskiej podkreśli piękno wyjątkowych momentów: zaręczyn, rocznic, jubileuszy. Klasycznej formie pierścionka, współczesności nadaje technika oprawy kamieni okalających diament centralny. Dzięki tej wyjątkowej konstrukcji korony, środkowy diament nabiera dodatkowego blasku, który olśniewa niczym światła metropolii. Subtelność oprawy sprawia, że spoglądając z góry, dostrzec można jedynie diamenty.

Harmonijnie łączy się z obrączką

Starannie zaprojektowany tak, aby jego profil idealnie łączył się z obrączką Éternel. Specjalna, płaska konstrukcja podstawy korony sprawia, że idealnie przylega do profilu obrączki, tworząc harmonijną całość.

Klasyczny Diament

Wybierając Metropolitan z naszymi diamentami masz pewność, że wybierasz coś wyjątkowego. Tradycyjny szlif brylantowy wydobywa z kamienia efekt brylancji zapewniając niezwykły blask. Czystość HSI cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Każdy z diamentów ma indywidualny charakter, który zachwyca i podkreśla piękno kobiety.

Jakość poświadczona Certyfikatami

Jakość diamentów poświadczona jest Certyfikatem YES oraz Certyfikatem Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI. Większy blask Diamentu Idealnego YES® poświadczony jest dodatkowo specjalnym Certyfikatem GemEx.

Idealnie dopasowany do Ciebie

Dzięki możliwości wyboru wielkości diamentu, każdy pierścionek Metropolitan jest wyjątkowy. Masa Diamentu Idealnego YES® jest dobierana do indywidualnych upodobań. Prezentujemy gotowe warianty pierścionka, a na życzenie sprowadzamy diamenty o dowolnej, także nietypowej charakterystyce.

Twórcy

Doskonałość i piękno pierścionka zaręczynowego Metropolitan to efekt pracy i zaangażowania wielu osób. Wzór został zaprojektowany przez Mateusza Madelskiego, a jego wizję za pomocą modelu 3D oddała Magda Dąbrowska i Karolina Rybarczyk. Prototyp wykonał Marek Korytowski, a aktualna produkcja to dzieło setera - Leszka Nowackiego i złotnika - Wojtka Zalewskiego. Dzięki pracy całego zespołu Metropolitan ujrzał światło dzienne.

Metropolitan i Nasze Muzy

Od 2014 roku jako najważniejszy z biżuteryjnych bohaterów, Metropolitan razem z Muzami YES zdobi kolejne okładki Kalendarza YES. W kolejnych edycjach widzimy różne interpretacje intymności kobiecego świata.

Szczegóły
Blask, który nie gaśnie jak nowojorskie światła. Powstał z inspiracji ponadczasowym pięknem diamentów i urzekającym blaskiem światowych metropolii. Specjalnie zaprojektowany aby harmonijnie łączyć się z obrączką Éternel.
Poznaj opinie innych
Średnia ocen 4.75
5 gwiazdek
6
4 gwiazdki
2
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Wygląda na to, że jeszcze nikt nie podzielił się opinią na temat tego produktu.

Bądź pierwszy i wyraź swoje zdanie już teraz! Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna przy dokonywania biżuteryjnych wyborów.

Dostawa i zwroty gratis

Czasami trudno trafić z wyborem biżuterii, zwłaszcza, gdy kupujemy ją na prezent. Dlatego większość zakupów na YES.pl podlega wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni od daty otrzymania przesyłki, na nasz koszt!*

Skontaktuj się z nami, a my zlecimy firmie kurierskiej odbiór przesyłki pod wskazanym adresem. Biżuterię możesz także przekazać nam przez dowolny Salon YES.

Dowiedz się więcej »


* Nie dotyczy zamówień z odbiorem w Salonie oraz zamówień spersonalizowanych (biżuteria grawerowana oraz wykonywana na specjalne zamówienie).

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o YES.pl lub zapytać o konkretny produkt, akcję lub promocję - prosimy zwracać się do naszych Doradców Klienta. Odpowiedzą oni na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia.

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu 800 611 130800 611 130, 61 861 12 9061 861 12 90 lub pod adresem e-mail: kontakt@yes.pl.

Marta Zielińska
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Tel.: 61 861 12 99 61 861 12 99
e-mail: zielinska.marta@yes.pl

Jakość

Jakość brylantu

 • J/P2 - barwa J (lekko stonowana biel), czystość P2 (widoczne inkluzje). Atutem jest maksymalna masa brylantu w określonym przedziale cenowym..

 • H/SI2 - barwa H (biel), czystość SI (małe inkluzje). Przez wielu uznawana za złoty środek pomiędzy masą a jakością brylantu.

 • G/VS2 - barwa G (delikatna biel), czystość VS (bardzo małe inkluzje). Bardzo wysoka jakość brylantu w określonym przedziale cenowym.

 • D/IF - barwa D (wysoka delikatna biel), czystość IF (wewnętrznie czysty). Najczystszy i bardzo rzadki, dostępny na indywidualne zamówienie

 • Diament Idealny YES® - barwa H (biel), czystość SI (małe inkluzje). Specjalny szlif - 82 fasety - nadaje mu idealny blask poświadczony certyfikatem GemEx.

Masa

Łączne masy brylantów


Metropolitan jest dostępny w pięciu wariantach

Rozmiar

W celu sprawdzenia tabeli rozmiarów prosimy kliknąć w poniższy link:
Znajdź odpowiedni rozmiarZnajdź odpowiedni rozmiar

×
×

Znajdź salon

Przepraszamy, w tym momencie nie możemy uzyskać informacji o dostępności wybranego przez Ciebie produktu. Skontaktuj się z Doradcą Klienta z wybranego Salonu YES lub zadzwoń na bezpłatną Infolinię YES.pl - 800 611 130.

Znajdź salon

×

Rozmiar wyprzedany

Jeśli produkt będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

×