×

Porady Eksperckie

Witaj na wyjątkowej przestrzeni pełnej inspiracji i ciekawostek ze świata biżuterii! Poszukujesz idealnego pierścionka zaręczynowego? Zastanawiasz się, jak dobrać biżuterię do okazji? Pragniesz znaleźć informacje dotyczące doboru niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Zajrzyj do Poradnika YES & znajdź odpowiedź na pytania ze świata piękna i blasku!

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdej pary. Jak sprawić, by była to niezapomniana chwila i zminimalizować stres związany z wyborem tego idealnego pierścionka? Koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, które ułatwią Wam podjęcie decyzji.

Dowiedz się więcej

Jak wybrać idealne obrączki ślubne?

Jedną z najważniejszych decyzji, przed jaką stoją przyszli małżonkowie jest wybór obrączek. To nie tylko biżuteryjna ozdoba, ale ponadczasowy symbol miłości i wierności. Na co zwrócić uwagę? Kiedy zacząć poszukiwania? Oto kilka praktycznych wskazówek, o których musisz pamiętać!

Dowiedz się więcej

Jak dbać o biżuterię?

Biżuteria to niezbędnik każdej kobiety. Pozwala czuć się wyjątkowo w wielu sytuacjach. Piękno biżuterii jest nieprzemijające, ale niestety kruche i delikatne. Właśnie dlatego, należy podejmować kroki, dzięki którym biżuteria nie straci swojego naturalnego blasku. Jeśli chcesz, aby biżuteria jak najdłużej spełniała swoje zadanie, powinnaś zacząć o nią dbać już w pierwszym dniu jej użytkowania!

Dowiedz się więcej

Jakie kamienie zdobią biżuterię?​

Każdy kamień opowiada własną historię. Symbolizuje pewne cechy osobowości, w wyjątkowy sposób uwydatnia urodę. Często podkreśla także uroczystość chwili czy piękno uczuć. I choć najczęściej dobieramy biżuterię do okazji lub stylizacji, warto wiedzieć, jaką opowieść skrywają kamienie, które nosimy.

Dowiedz się więcej