×

Zakupy Online

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby zakupy na YES.pl były szybkie, łatwe i bezpieczne.
Zoptymalizowaliśmy proces zamawiania, aby każdy był w stanie bez żadnego problemu zamówić swoją wymarzoną biżuterię.

Doradcy klienta

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o YES.pl lub zapytać o konkretny produkt, akcję lub promocję - prosimy zwracać się do naszych Doradców Klienta. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania związane z wyborem produktu i etapami realizacji Twojego zamówienia. Nasi Doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00.

Doradca Klienta YES.pl
Tel.: +48 61 648 27 75 +48 61 648 27 75
e-mail: kontakt@yes.pl

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem płatności dokonywanych kartami kredytowymi w trakcie korzystania z naszego sklepu czuwa firma Przelewy24 – największa na polskim rynku firma obsługująca płatności elektroniczne realizowane w sklepach internetowych (szczegółowe informacje na ten temat odnajdziesz w Regulaminie.

Ponieważ cenimy naszą wiarygodność, wszelkie informacje dotyczące oferowanych przez nas produktów, warunków realizacji zamówienia, sposobu przyjmowania zwrotów oraz reklamacji, a także wszelkie dane dotyczące naszej firmy – podajemy z wielką rzetelnością i poczuciem odpowiedzialności.

Reklamacje

Dokładamy wszelkich starań, aby biżuteria oferowana na YES.pl oraz w sieci Salonów YES była najwyższej jakości. Jeśli w Twojej ocenie jej jakość nie jest w pełni satysfakcjonująca, uprzejmie prosimy zastosowanie się do poniższych zaleceń.

Reklamowany produkt wraz z paragonem/ e-paragonem (nie musisz go drukować!) można dostarczyć do dowolnego Salonu YES, a także wysłać na adres spółki

YES Biżuteria S.A.
ul. Świerzawska 1
60-321 Poznań
z dopiskiem "REKLAMACJA - YES.pl".

Do przesyłki reklamacyjnej konsument, w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego w miarę możliwości proszony jest o dołączenie paragonu (e-paragonu nie trzeba) lub faktury oraz opisanie niezgodności towaru z umową. W tym celu prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza.
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji produktów zakupionych na YES.pl znajdują się w Regulaminie.

Karty klienta

Aby dołączyć do YES Club wystarczy, że dokonasz dowolnego zakupu w Salonie lub na YES.pl.

Dołącz do YES Club i ciesz się z:

- informacji o najnowszych kolekcjach
- zaproszeń na zamknięte wyprzedaże
- zakupów w niższej cenie
- pierwszeństwa zakupu przedpremierowych kolekcji
- wyjątkowych promocji

Dowiedz się więcej