×

Bezpieczne Zakupy

W tak wyjątkowych czasach szczególnie dbamy o bezpieczeństwo.
Dowiedz się więcej o naszych działaniach i zobacz jak komfortowo zrealizować zakupy.

Ze względu na obecną sytuację, mając w trosce ochronę zdrowia nas wszystkich
i rekomendacje ekspertów, wprowadziliśmy szereg działań:

Salony YES


Zadbaliśmy o bezpieczeństwo zakupów:

  1. zachowujemy 2-metrową odległość
  2. odkażamy biżuterię
  3. używamy tacek i rękawiczek
Zakupy na YES.pl

Ze względu na wszystkie kroki, które podjęliśmy w celu zwiększenia bezpieczeństwa czas realizacji wysyłki może ulec nieznacznej zmianie i wydłużyć się o ok. 2-3 dni. W tym niełatwym dla nas wszystkich okresie, szczególnie dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.

Zamówienia na YES.pl realizujemy bez przeszkód przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wydłużyliśmy możliwość zwrotu aż do 100 dni i gwarantujemy darmową dostawę. Zadbaliśmy o wiele komfortowych metod płatności - w tym raty 0% na YES.pl czy PayPo pozwalające na opłacenie zamówienia do 30 dni.

Bezpieczne miejsce pracy

Zadbaliśmy o komfort pracy osób obsługujących zamówienia online. Zachowujemy niezbędne środki bezpieczeństwa oraz zapewniliśmy im płyny dezynfekujące. Dbamy o stałe dezynfekowanie przestrzeni, stosujemy się do wytycznych WHO w związku z zabezpieczeniem miejsca pracy.

Bezpieczne dostawy do domu i paczkomatów

Nasi kurierzy również dbają o bezpieczeństwo swoje i Wasze - ograniczają do minimum wszelkie kontakty osobiste podczas doręczania paczek oraz są przeszkoleni z zasad higieny i wyposażeni w środki dezynfekujące. Zachęcamy do ograniczenia kontaktu przez dokonanie płatności internetowej oraz umówienie się na odłożenie paczki przez kurierów pod drzwiami. Wprowadziliśmy również możliwość bezpłatnej wysyłki do paczkomatów 7 dni w tygodniu.

Zdrowie najwyższym priorytetem

Dbamy o zdrowie naszych współpracowników - większość z nas pracuje zdalnie. Chronimy również tych najbardziej narażonych. Podjęliśmy decyzję o wysłaniu do domów wszystkich powyżej 60 roku życia oraz osób młodych cierpiących na choroby mogące obniżać odporność.

YES for Love - Całkowity dochód ze sprzedaży przekazujemy szpitalom

Tylko działając razem jesteśmy silni! Dlatego w naszej manufakturze w Poznaniu, stworzyliśmy wyjątkowe bransoletki. Każda z nich ma niezwykłą moc. Nie tylko ze względu na unikalne znaczenie kamieni naturalnych, ale przede wszystkim na historię, którą opowiadają. Są wyrazem wdzięczności dla polskich lekarzy, pielęgniarek i ratowników, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Całkowity dochód ze sprzedaży bransoletek przekazujemy na polskie szpitale. Wybierz autorską biżuterię i pomagaj.

Dowiedz się więcej
Kup teraz
Less waste

Wierzymy, że duże zmiany zaczynają się od małych kroków. Wiemy, jak ważna jest troska o środowisko, więc stale pracujemy nad minimalizowaniem wpływu naszych działań. Biżuteria YES zamówiona online chroniona jest biodegradowalnymi wypełniaczami. Ponadto zamówienia złożone na YES.pl wysyłamy w opakowaniach wykonanych z tektury z certyfikatem FSC, pochodzącej z odpowiedzialnych źródeł. Pudełka na biżuterię YES są trwałe i eleganckie, dlatego zachęcamy, by dać im drugie życie - doskonale sprawdzają się jako miejsce do przechowywania biżuterii.

Opakowania YES

Pozostajemy w stałym kontakcie zarówno z Wami oraz całym zespołem.
Uważnie słuchamy Waszych sugestii i odpowiadamy na wszelkie pytania.
Jesteśmy w tym razem.

Wasz zespół YES