×

Bezpłatna Dostawa i Zwroty

Bezpłatne Wysyłki

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy na YES.pl były w pełni komfortowe. Wszystkie zamówienia realizujemy przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wydłużyliśmy możliwość bezpłatnego zwrotu lub wymiany aż do 100 dni. Dodaliśmy również wygodne sposoby dostawy do paczkomatów dla zamówień od 39 do 2000 PLN oraz metody płatności, w tym możliwość zakupów na raty biżuterii od 300 do 10 000 PLN czy PayPo dla zamówień od 39 do 1000 PLN, które pozwala na odroczenie płatności do 30 dni.

Koszt wysyłki oraz ubezpieczenia na terenie Europy wynosi łącznie 75 zł i jest doliczany do wartości zamówienia. Dotyczy to wysyłki do następujących państw: Austrii, Belgii, Bułgarii, Cypru, Czech, Chorwacji, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Malty, Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgier, Włoch.Bezpłatne Zwroty

Staramy się, aby zakupy na YES.pl były jak najbardziej komfortowe. Oferujemy bezpłatne zwroty i wymianę na terenie Polski do 100 dni. Zwrotu zakupionej biżuterii możesz dokonać w łatwy sposób poprzez zamówienie kuriera pod wskazany adres lub przez wybrany Paczkomat InPost. Skontaktuj się z jednym z naszych Doradców Klienta w celu zarezerwowania kuriera. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu.

Pobierz formularz zwrotu

Doradcy Klienta
Nasi Doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18:00 pod numerem telefonu +48 61 100 21 26.