×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Bezpłatna Dostawa i Zwroty

Bezpłatne Wysyłki

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy na YES.pl były w pełni komfortowe. Wszystkie zamówienia realizujemy przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wydłużyliśmy możliwość bezpłatnego zwrotu lub wymiany aż do 100 dni. Dodaliśmy również wygodne metody płatności, w tym możliwość zakupów na raty czy PayPo, które pozwala na odroczenie płatności do 30 dni.

Koszt wysyłki oraz ubezpieczenia na terenie Europy wynosi łącznie 75 zł i jest doliczany do wartości zamówienia. Dotyczy to wysyłki do następujących państw: Austrii, Belgii, Bułgarii, Cypru, Czech, Chorwacji, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Malty, Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch.Bezpłatne Zwroty

Staramy się, aby zakupy na YES.pl były jak najbardziej komfortowe. Oferujemy bezpłatne zwroty i wymianę na terenie Polski do 100 dni. Zwrotu zakupionej biżuterii możesz dokonać w łatwy sposób poprzez zamówienie kuriera pod wskazany adres. Skontaktuj się z jednym z naszych Doradców Klienta w celu zarezerwowania kuriera. Zapakuj biżuterię w bezpieczny sposób. Dołącz do przesyłki paragon, metki oraz wypełniony formularz zwrotu.

Pobierz formularz zwrotu

Doradcy Klienta
Nasi Doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 20.00 i w soboty od 10.00 do 18.00 pod numerem telefonu +48 61 100 21 26.