×

Frédérique Constant Smartwatch

Zegarki Frédérique Constant odznaczają się wysoką jakością, wysublimowanym charakterem i precyzją w dziedzinie dizajnu i wykończenia. Wartość zegarków, dostrzegalna na podstawie jakości dizajnu, materiałów i wykonania jest główną składową sukcesu firmy. Każdy z zegarków jest składany ręcznie z pomocą najnowszych narzędzi i poddany rzetelnej kontroli w celu zapewnienia najwyższej jakości i wytrzymałości. Przedsiębiorstwo stale dąży do innowacji, aby zaproponować kreatywne produkty niezwykłej jakości.

Horological Smartwatch

Horological Smartwatch: pomost pomiędzy Doliną Krzemową a manufakturami szwajcarskich zegarków. Nowe zegarki Frederique Constant i Alpina łączą high-tech i nowoczesność Doliny Krzemowej z tradycją szwajcarskiej sztuki zegarmistrzowskiej. Dzięki opatentowanemu sensorowi MotionX®, Swiss Horological Smartwatch, synchronizuje się bezpośrednio z aplikacjami na iPhonie i urządzeniami z systemem Android. W odróżnieniu od innych smartwatchy, na jego tarczy nie znajdziemy bezosobowego, elektronicznego wyświetlacza czasu.

Tutaj króluje klasyka. Srebrno-białe indeksy oraz smukłe wskazówki nadają zegarkowi stylu. Analogowa forma przedstawiania danych nie zdradza zaawansowanej technologii i sensorów kryjących się za cyferblatem. Dzięki temu, Swiss Horological Smartwatch zachowuje swoje klasyczne piękno, oferując tym samym wszystkie zalety nowych trendów, bez potrzeby ładowania akumulatora.

Luksusowy zegarek z ukrytą technologią MotionX®

Luksusowy zegarek z ukrytą technologią MotionX®. Nie zamienisz go na żaden inny. Nowoczesna technologia MotionX® zapamiętuje dane z sensorów rejestrujących czas aktywności fizycznej oraz snu. Informacje te wyświetlają się na stylowym, analogowym cyferblacie Swiss Horological Smartwatch, oraz automatycznie synchronizują się ze smartfonami. Aplikacja na iOS lub na Androidzie w prosty i estetyczny sposób przedstawia użytkownikowi zapis pomiaru snu i ruchu w okresie dnia, tygodnia i miesiąca. Uzyskane dane pomagają osiągnąć obrany przez daną osobę cel oraz przyczyniają się do polepszenia jej samopoczucia i standardu życia. Zwiększona świadomość samego siebie często prowadzi do efektywnej i pozytywnej zmiany własnych nawyków w zakresie snu i aktywnego stylu życia. Swiss Horological Smartwatch to luksusowy czasomierz, który swój klasyczny styl uzupełnia niezwykłą funkcjonalnością technologii MotionX®.