×

Rozważne, romantyczne i te o punkowej duszy. Kochające przepych i graficzną prostotę.
Jedne chcą rewolucji, inne pierścionka z diamentem. Dla tych, które chcą zadziwić świat i tych, które potrzebują czegoś tylko dla siebie.

Współzałożycielka i współwłaścicielka YES

Maria Magdalena
Kwiatkiewicz

Od lat angażuje się w powstawanie najważniejszych kolekcji YES. Najpiękniejszą biżuterię potrafi znaleźć na stepie albo na pustyni. Szuka inspiracji wszędzie – od Mali po Tybet, na konkursach i w pracowniach projektantów. Założyła Galerię YES. Chce, żebyś mogła pokazać innym kim jesteś. Nie ważne, czy kochasz wiktoriański styl, czy czarne diamenty. Dlatego współtworzy YES. Dla Ciebie.

Projektantki YES

Projektantki

W każdej ze swoich kolekcji odnajdują inne kobiety - niekiedy pełne wdzięku, słodkie romantyczki, innym razem - wyrafinowane minimalistki, o silnym charakterze. Niezależnie od inspiracji, zawsze poszukują tego, co stanowi prawdziwą esencję biżuterii. Projektantki YES: Kasia Bukowska - stworzyła m.in. Skarabeusza i Molly. Magda Dąbrowska - autorka takich kolekcji, jak np. Valentine i Pavoni, tworzą wzory oryginalne, odważne, ambitne. Biżuterię ponadczasową, która towarzyszy kobietom każdego dnia.

Fotografki

Co roku karty Kalendarza YES opowiadają pewną historię - i choć za każdym razem odkrywamy jej różne oblicza, to jednak wszystkie dziewięć edycji tworzy najpiękniejszą opowieść o wyjątkowej sile - kobiecości.
W gronie osób, które przez 9 lat tworzyły wizję Kalendarza YES są utalentowane kobiety: Zuza Krajewska, Aldona Karczmarczyk, Magdalena Łuniewska, Magda Wunsche i Agnieszka Samsel, Agata Pospieszyńska, Katarzyna Kifert i Sonia Szóstak. Wspaniałe fotografki, które w hipnotyzujący sposób ukazywały kobiecą naturalność.

Muzy

Każda edycja Kalendarza YES to także fascynująca podróż w głąb kobiecej duszy. Podróż, którą odbywamy w towarzystwie wyjątkowych Muz. Przez lata kobiecość Świata YES kształtowały wyjątkowe modelki:Zuzanna Bijoch, Ania Jagodzińska, Ewa Witkowska, Magdalena Frąckowiak, Patrycja Gardygajło, Maria Loks, Maja Salamon, Alicja Tubilewicz, Ola Kędrzyńska czy Daga Ziober. To one odkryły przed nami piękno kobiecej natury.