×
Nowy rozdział wspólnej przygody
Z zaskoczenia i spontanicznie czy wspólnie i dokładnie zaplanowane? Tylko we dwoje czy w otoczeniu bliskich? W domowym zaciszu czy bardziej oficjalnie? Zaręczyny powinny być przede wszystkim wyjątkowe dla Was! Dokładnie tak samo jak pierścionek zaręczynowy - symbol obietnicy wspólnej i niepowtarzalnej przygody.
Poznaj nasze pierścionki
Zobacz spotNie masz pewności, który pierścionek zaręczynowy będzie tym odpowiednim? Z pewnością przyda Ci się pomoc przyjaciółki lub rodziny Twojej wybranki/wybranka oraz naszego Doradcy Klienta. Zachęcamy też do lektury artykułu na naszym Blogu.

Sprawdź naszą szeroką ofertę pierścionków zaręczynowych i wybierz zgodnie ze swoimi wymaganiami: możesz dopasować masę diamentów, ich jakość lub rodzaj szlifu kamieni. Do wyboru masz także kruszce: najszlachetniejszą platynę lub złoto w kolorach od białego, przez różowe, do żółtego.

Usługa grawerowania możliwa jest dla soliterów (pierścionek z pojedynczym kamieniem) o szerokości powyżej 2 mm. Zawsze jednak warto każdy przypadek skonsultować z Doradcą Klienta, który indywidualnie rozpatrzy Twoje potrzeby.

Wszystkie pierścionki zaręczynowe są pakowane w aksamitne zielone pudełko, gotowe do wręczenia bliskiej osobie. Jeżeli na pierścionek zaręczynowy wybierzesz model spoza kategorii zaręczynowej, w uwagach do zamówienia możesz dodać prośbę o aksamitne pudełko.

Tradycyjnie pierścionek zaręczynowy nosi się na palcu serdecznym prawej dłoni, a w dniu ślubu dołącza do niego obrączka. Po ślubie pierścionek można przełożyć także na lewą dłoń.