×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja BOHO

Energetyczne połączenie agatu, kwarcu, hematytu i turkusu inspirowane biżuterią etniczną nadaje kolekcji Boho ponadczasowego charakteru. Naszyjniki i bransoletki składające się na kolekcję to pełna niewymuszonego luzu mieszanka stylów i kultur. Uwolnij swoją kreatywność i poczuj energię płynącą z kamieni naturalnych!
 
Zapoznaj się z całą kolekcją


Odkryj moc płynącą z natury!

Siła onyksu sprawi, że podołasz nawet najtrudniejszym zadaniom. Hematyt obudzi w tobie niepohamowaną radość i doda odwagi. Agaty wzmocnią poczucie bezpieczeństwa i uchronią przed niepowodzeniem. Z kolei turkusy to kamienie prawdziwych wojowników, zapewniające zwycięstwo!

Wolna od schematów, kreatywna i oryginalna!

Wolność, naturalność i swoboda tworzenia stały się znakiem rozpoznawczym bohemy artystycznej. Baw się różnorodnością Boho i sięgnij po styl, który pokochali tredsetterzy na całym świecie!

Zobacz całą kolekcję