×
kolekcja cassiopeia

Jesteś ważną częścią wszechświata

Poprzez swój projekt, Magda Dąbrowska podkreśla naszą integralność z otaczającym nas światem. Czerpiąc inspiracje z jednej z najpiękniejszych gwiezdnych konstelacji, kolor i światło w tej kolekcji tworzą zachwycający spektakl. Tym samym podkreślają, że wszechświat byłby niczym bez nas samych.

Bez względu, jak niewielka wydajesz się w perspektywie wszechświata, stanowisz bogactwo większe niż niejedna galaktyka.

Zobacz całą kolekcję

Pod szczęśliwą gwiazdą

Projektantka Magda Dąbrowska otworzyła się na kolory, gwiazdozbiory, układy planet i stworzyła opowieść pełną tajemnic i symboli. Zastanów się, kiedy ostatni raz spoglądałaś na nocne niebo?

Gwiezdne konstelacje wskazują drogę, pozwalają odkryć to, co w nas niezbadane. Kasjopeja, Mała Niedźwiedzica, Cefeusz, Jednorożec, Herkules - niebo skrywa wiele opowieści... Od teraz możesz mieć je zawsze blisko siebie.

Zobacz spot

Tam, gdzie nie sięga wzrok

Inspiracją do powstania kolekcji Cassiopeia jest to, co tajemnicze i niezbadane. Wszechświat wciąż nas zaskakuje, stawia pytania, niezmiennie zachwyca wielkością i metafizyką. Wzbudza w nas pokorę, ciekawość, ale też moc - ponieważ każdy z nas jest jego częścią!

Kolczyki

Projektantka
Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy - kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.