×

Kolekcja Cassiopeia

Czerpiąc inspiracje z jednej z najpiękniejszych gwiezdnych konstelacji, w kolekcji Cassiopeia, kolor i światło tworzą zachwycający spektakl. Jak cykle księżycowe, które w szczególny sposób łączą nas z naturą, magiczne opale i kamienie księżycowe niosą w sobie wyjątkową energię. Oplecione delikatnymi złotymi łańcuszkami i lśniącymi diamentami z każdym ruchem, wyzwalają niezwykły blask.

Zobacz całą kolekcję

Tam, gdzie nie sięga wzrok

Inspiracją do powstania kolekcji Cassiopeia jest to, co tajemnicze i niezbadane. Wszechświat wciąż nas zaskakuje, stawia pytania, niezmiennie zachwyca wielkością i pięknem. Wzbudza w nas pokorę, ale też ciekawość. Projektantka Magda Dąbrowska otworzyła się na jego kolory, gwiazdozbiory, układy planet i stworzyła opowieść pełną tajemnic i symboli.

Pod szczęśliwą gwiazdą

Kiedy ostatni raz spoglądałaś w nocne niebo? Gwiezdne konstelacje wskazują drogę, pozwalają odkryć niezbadane - Kasjopeja, Mała Niedźwiedzica, Cefeusz, Jednorożec, Herkules - niebo skrywa wiele opowieści... Od teraz możesz mieć je zawsze blisko siebie. Wypowiedz życzenie - gwiazda właśnie przecięła niebo.

„W kolekcji Cassiopeia astralne tajemnice zostały ukryte w romantycznej, delikatnej formie. Na złotych naszyjnikach, pierścionkach i kolczykach jak rozsypane gwiazdy mienią się opale, topazy, diamenty i kamienie księżycowe. Białe i niebieskie odcienie kamieni dodają biżuterii lekkości, eterycznego blasku. Kolekcja Cassiopeia jak wszechświat skrywa w sobie wiele znaczeń, pobudza wyobraźnię, jest nieoczywista. Projektując ją, często spoglądałam w niebo - w jego bezkresie odnalazłam delikatność gwiazd i doskonałość form konstelacji”.

Magda Dąbrowska

Projektantka Kolekcji Cassiopeia

Projektantka YES

Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.

Cassiopeia-Magda-Dąbrowska

Otul się gwiezdnym pyłem

W kolekcji Cassiopeia odnajdziesz złoto i eteryczną estetykę oraz ponadczasowe piękno diamentów, opali, topazów i kamieni księżycowych. Biżuteria zainspirowana pięknem gwiazdozbiorów dotyka tego, co jednocześnie dalekie i bliskie, astralne i nostalgiczne. Wybierając kolekcję Cassiopeia, będziesz pewna, że gwiazdy zawsze będą Ci sprzyjać.