×
Kolekcja Molly

Symbol pięknej przemiany

Kolekcja Molly daje ogromny wybór kolczyków, naszyjników, pierścionków i bransoletek. Minimalistyczną złotą biżuterię z uroczym motywem motyla oraz serc możesz dowolnie miksować. Srebrna kolekcja Molly została dodatkowo wzbogacona o piękne cyrkonie, w złotych znajdziesz diamenty.

Bądź wolna jak motyl!
Piękniejsze jutro czeka na Ciebie.

Zobacz całą kolekcję

Magiczna zmiana

Symbol pięknej metamorfozy, przemiany zarówno mentalnej, jak i fizycznej, a nawet uleczenia. Motyl to ponadkulturowa metafora majestatycznej i niemalże magicznej zmiany, zapowiedź lepszego jutra i radości. Ten kolorowy, delikatny owad zachwyca i otwiera na piękno świata.

Zacznij od siebie

Postaw na rozwój i przemianę – zadbaj o siebie i wejdź na wspaniałą drogę zmian na lepsze. Kolekcja Molly doda Ci siły, zainspiruje do działania i będzie magicznym amuletem, który poprowadzi Cię w stronę pięknego jutra. Poczuj siłę kobiecości lub podaruj ją swojej mamie, siostrze lub przyjaciółce

Projektantka
Kasia Bukowska

Kluczem dla niej są emocje. Uważnie obserwuje, kolekcjonuje w głowie obrazy, uczucia i doświadczenia, które najpierw przekłada na papier, a potem przenosi na ekran komputera. Testuje wiele rozwiązań, by na końcu wybrać to najlepsze. Wierzy, że biżuteria niesie w sobie symboliczną moc i pozwala w unikatowy sposób wyrazić swój charakter i osobowość. Projektując zawsze próbuje sobie wyobrazić konkretną kobietę - jaka jest, jak się ubiera, czym zajmuje się na co dzień.