×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Komplet biżuterii

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci! Przeczytaj więcej i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Termin ten w jubilerstwie oznacza zazwyczaj połączenie trzech elementów: pierścionka, zawieszki i kolczyków. Są one dopasowane do siebie, nie tylko pod względem rodzaju kruszcu oraz zdobiących je kamieni, ale też pod względem stylistycznym. Każdy element takiego zestawu można zwykle kupować osobno.

Komplet biżuterii to swoista pełnia, jedność, ideał. I to nie tylko dlatego, że trójka symbolizuje doskonałość, harmonię czy równowagę. To wciąż najbardziej klasyczny w formie, najbardziej uniwersalny zestaw kobiecej biżuterii. Jednym słowem – ideał. Jeśli szukasz oryginalnego podarunku, zobacz naszą propozycję kompletów biżuterii.