×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Koral

Źródło Promiennego Uśmiechu

Koral – nazwa wywodzi się z łacinskiego Corrallium (rodzaj organizmów morskich). Szlachetne ich odmiany żyją w morzach na głębokości od 3 do 50m. By cieszyły ludzkie oko, z wyłowionych korali usuwa się miękkie części, poleruje się matową powierzchnię do osiągnięcia szklistego połysku. Do celów zdobniczych pozyskuje się koral o ciekawej i żywej barwie (czerwony, biały, różowy). Najczęściej występują w basenie Morza Śródziemnego, wzdłuż wybrzeży Algierii i Tunezji oraz zachodnich Włoch.

Zobacz naszą ofertę biżuterii z koralem. Jeśli szukasz czegoś odpowiedniego na podarunek dla bliskiej osoby, zajrzyj do naszyjników z koralem. A może zaskoczysz ukochaną oryginalną bransoletką? Natomiast kolczyki z koralem będą idealnym prezentem dla kobiet ceniących ponadczasowe piękno.