×

Dodawanie opinii - przydatne wskazówki

Informujemy, że wszystkie recenzje są moderowane. Przed publikacją opinii prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami przydatnymi przy tworzeniu tekstu. Dziękujemy!

Codziennie dokładamy wszelkich starań, by zakupy na YES.pl były szybkie, przyjemne i proste. Ponad wszystko cenimy sobie Wasze zdanie - to dzięki Wam nieustannie się rozwijamy! Dołącz do naszej społeczności i podziel się recenzją na temat swojego produktu z innymi. Pomóż w dokonaniu wyboru na przyszłość. Twoja opinia może zdziałać wiele!

Publikując opinię produktu na YES.pl, upewnij się, że:
1. Napisana recenzja dotyczy produktu, który posiadasz i użytkujesz.
2. Wypowiedź wyraża Twoje osobiste odczucia związane z danym produktem i podaje ich jasne przyczyny.
3. Twoja opinia dotyczy stałych cech charakterystycznych produktu, które nie ulegają zmianie.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania opinii, które zawierają:
1. Wypowiedzi niezrozumiałe, zawierające wulgaryzmy, treści obsceniczne, mogące obrazić moralność, etykę, uczucia religijne, prawa mniejszości itp.
2. Dane niepubliczne (imiona, nazwiska, telefony, adresy e-mail, adresy zamieszkania itp.).
3. Reklamy, spam oraz wszelkie formy promowania innych firm oraz produktów.
4. Krytyczne i niewłaściwe uwagi w stosunku do autorów innych opinii.

Jeżeli pragniesz przekazać nam informacje dotyczące naszego asortymentu, cen, obsługi w Salonach YES, procedur zamawiania, dostawy, reklamacji lub innych kwestii związanych z zakupami w YES, prosimy o skontaktowanie się z naszymi Doradcami Klienta, którzy dołożą wszelkich starań, aby wszystkie sytuacje wyjaśnić jak najszybciej. Jesteśmy dostępni dla Was od poniedziałku do piątku godz. 9:00-17:00. Zachęcamy także do kierowania do nas wiadomości prywatnych na naszym fanpage’u - YES.

Życzmy przyjemnej pracy nad Twoją recenzją!