×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Tanzanit

Klasyka Elegancji

Uważany za jeden z najpiękniejszych kamieni ozdobnych tanzanit występuje w odcieniach niebieskiego, żółtego, brunatnego, a także w wersji bezbarwnej. Zawiera domieszki wanadu, strontu i chromu, które wpływają na jego kolor. Jest bardzo rzadkim kamieniem, odkrytym w Tanzanii, tam znajdują się jedyne obecnie znane złoża. Kiedy odnaleziono go po raz pierwszy pomylono go z szafirem i nazwano „Szafirem Menu”. Pomimo tego, że jest bardziej kruchy od diamentu, uważany jest też za wyjątkowo atrakcyjny kamień jubilerski i kolekcjonerski. Na rynek jubilerski wprowadziła go firma Tiffany z Nowego Jorku w roku 1967. Rozpropagowany dla szerszej rzeszy klientów przez Elizabeth Taylor.

Zobacz naszą ofertę biżuterii z tanzanitem. Jeśli szukasz czegoś odpowiedniego na podarunek dla bliskiej osoby, zajrzyj do zawieszek z tanzanitem. A może zaskoczysz ukochaną oryginalnym pierścionkiem? Natomiast kolczyki z tanzanitem będą idealnym prezentem dla kobiet ceniących ponadczasowe piękno.