×

Jak wziąć udział

To właśnie uczucia sprawiają, że życie nabiera blasku, a zwykłe chwile stają się momentami, które chcemy na zawsze zapamiętać. Biżuteria, którą wybieramy dla siebie lub dla ukochanej osoby, często staje się ich ponadczasowym wyrazem. Najbliżsi, pasje, ulubione miejsca… Puść wodze fantazji i w formie zdjęcia, kolażu lub wideo pokaż nam, co kochasz. Gotowe dzieło umieść na Instagramie, pamiętając o oznaczeniu hashtagiem #WalentynkiYES i @BiżuteriaYES oraz o obserwowaniu naszego konta na Instagramie @BizuteriaYES!

Weź udział

Konkurs trwa od 27. stycznia do 16. lutego 2020 roku.

Regulamin Konkursu

Konkurs-Walentynkowy-2020-YES-Bizuteria-Pierscionki-Zareczynowe
Konkurs-Walentynkowy-Bizuteria-YES-2020-Kolekcja-BeLoved-Pierscionki

Nagrody

Oprócz nagrody głównej - pierścionka Valentine z Diamentem Idealnym YES® w oprawie z różowego złota, co tydzień wybieramy 3 najpiękniejsze prace, których autorzy otrzymają wyjątkową biżuterię z najnowszej kolekcji projektu Magdy Dąbrowskiej - BeLoved.

Konkurs-Walentynkowy-Bizuteria-YES-2020-Pierscionek-Valentine

Nagroda główna

Kolekcja-Valentine-Diament-Idealny-YES

Pierścionek Valentine
z Diamentem Idealnym YES

Valentine to wyjątkowa kolekcja stworzona, by celebrować niepowtarzalność chwil. Dzięki specjalnemu szlifowi, zdobiący biżuterię Diament Idealny YES®, błyszczy bardziej niż inne. 82 fasety w optymalnym położeniu względem siebie perfekcyjnie załamują i odbijają promienie światła.

Kolekcja-Valentine-Diament-Idealny-YES
Konkurs-Walentynkowy-YES-2020-Kolekcja-BeLoved-Pierscionki

Nagroda drugiego tygodnia

Konkurs-Walentynkowy-YES-2020-Kolekcja-BeLoved

Beloved - bransoletka srebrna pokryta złotem z rubinami

BeLoved to splot kontrastów. Współczesna, smukła forma łączy się ze zdobieniami w stylu vintage i tradycyjną oprawą szlachetnych kamieni.

Konkurs-Walentynkowy-YES-2020-Kolekcja-BeLoved-Pierscionki

Nagroda trzeciego tygodnia

Konkurs-Walentynkowy-YES-2020-Kolekcja-BeLoved

Beloved - kolczyki srebrne z rubinami

Zdobione diamentami i rubinami serca noszą w sobie szczególną energię i symbolikę. Diamenty przez swoją niezwykłą trwałość i niegasnący blask od lat uosabiają wieczne, trwałe uczucie.

Konkurs-Walentynkowy-YES-2020-Kolekcja-BeLoved
Powrót do góry