×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdej pary. Jak sprawić, by był to niezapomniany moment i zminimalizować stres związany z wyborem tego idealnego pierścionka? Koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, które ułatwią Wam podjęcie decyzji.
Ze względu na powagę chwili przyjęło się, że kruszec z jakiego wykonany jest pierścionek powinien być szlachetny i trwały. Prym w tej dziedzinie od wielu lat wiedzie złoto. Klasyczne żółte zabarwienie złota spodoba się tradycjonalistkom i minimalistkom. Białe i różowe złoto z pewnością przykuje uwagę osób, które kochają chłodniejsze kolory i nietuzinkowe podejście do sztuki jubilerskiej. Natomiast platyna, jeden z najtrwalszych materiałów, idealnie uzupełni kolekcję biżuterii fanek srebra.
Pierścionek z brylantem to bezkonkurencyjna ikona jubilerstwa. Ze względu na swój niepowtarzalny blask i trwałość diamenty powszechnie uznawane są za symbol nieprzemijającej miłości. Przy wyborze kamienia musisz wziąć pod uwagę cztery aspekty - karat, barwę, czystość i szlif. Karaty to nic innego, jak masa diamentu. W przypadku barwy najrzadsze i najbardziej cenione są kamienie o barwie D, czyli całkowicie bezbarwne. Natomiast o czystości diamentu decyduje jak najmniejsza ilość inkluzji. Najbardziej pożądane są te o czystości LC. Ostatnia i najważniejsza część jakiej podlega ocena diamentu to szlif. Tylko właściwe oszlifowanie diamentu pozwala na zauważenie jego wspaniałej brylancji. Jeśli Twoja partnerka nie jest miłośniczką diamentów, możesz wybrać inny, szlachetny kamień. Na tę okazję dobrze sprawdzi się pierścionek z szafirem, szmaragdem, topazem, rubinem, czy kwarcem.
   

Éternel


Kruszec: Platyna/ żółte złoto/ białe złoto
Kamień: Diament
 

Metropolitan


Kruszec: Żółte złoto/ białe złoto
Kamień: Diament
 

Valentine


Kruszec: Żółte złoto/ białe złoto
Kamień: Diament
   

Amore


Kruszec: Żółte złoto/ białe złoto
Kamień: Diament
 

Stella


Kruszec: Żółte złoto/ białe złoto
Kamień: Diament
 

Jubile


Kruszec: Żółte złoto/ białe złoto
Kamień: Topaz/kwarc
Szukasz niepowtarzalnego diamentu? Dzięki specjalnemu szlifowi, w Diamencie Idealnym YES® każdy promień światła iskrzy się niezwykłym ogniem. Większy blask Diamentu Idealnego YES® potwierdzają pomiary z wykorzystaniem obiektywnej technologii BrilliantScope®. Odkryj Diament Idealny YES®. Kiedy wiesz już jaki pierścionek chcesz dla niej kupić, pozostaje tylko wybór odpowiedniego rozmiaru. Jeśli chcesz poznać go bez jej wiedzy, najlepiej jeśli sprawdzisz rozmiar biżuterii, którą już posiada. W razie pomyłki, niektóre z pierścionków podlegają korekcie rozmiaru. Przeczytaj nasz przewodnik po rozmiarach.

Pierścionek zaręczynowy jest inwestycją na lata.
To jedyna w swoim rodzaju biżuteria symbolizująca Wasz związek.

Ze względu na unikatowy charakter warto zadbać o najwyższą jakość pierścionka. W YES świetnie rozumiemy Wasze potrzeby dlatego oferujemy korzystne zasady finansowania. Dowiedz się więcej.