×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Prezent na rocznicę ślubu?

To z najcudowniejszych wspomnień powstają pomysły na prezent na rocznicę ślubu... Najpierw oglądasz pierścionki zaręczynowe, by wybrać najpiękniejszy z nich. Następnie wspólnie przymierzacie obrączki ślubne, a panna młoda decyduje, jaka biżuteria ślubna podkreśli jej urodę. Pamiętasz dzień, w którym wreszcie powiedzieliście sobie, że chcecie iść razem przez życie? To data warta szczególnej celebracji i wyjątkowej oprawy! Podaruj pierścionek na 10 lub 25 rocznicę ślubu. Pokaż ukochanej osobie, że od lat kochasz ją niezmiennie silną, nieskończoną miłością i podaruj najpiękniejszy prezent na rocznicę ślubu - biżuterię z kamieniami szlachetnymi. Przekonaj się, jakie znaczenie mają najpopularniejsze z nich.Wybierz najpiękniejsze prezenty na rocznicę ślubu.
biżuteria z szafirami

Co na rocznicę ślubu? Niech żyje król! Diament

Nazywany królem, najcenniejszy spośród kamieni szlachetnych, oryginalny prezent na rocznicę ślubu. Przez Greków uznawany za łzy bogów, przez Rzymian - za okruchy gwiazd, przez Indian - za amulet strzegący przed chorobami. Etymologia słowa “diament” nawiązuje do jego niezwykłej trwałości, ponieważ w języku greckim “adamus” oznacza “niepokonany, niezniszczalny”. Wyjątkowa magia diamentów zachwyca i intryguje, dlatego najczęściej to te kamienie zdobią pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne czy kolczyki ślubne, stając się synonimem prawdziwej, nieustającej miłości. Biżuteria z diamentami podarowana jako prezent na rocznicę ślubu, przywoła wspomnienie tych pięknych dni i wzmocni uczucie, które przez lata nabrało jeszcze większej siły. Podaruj ukochanej pierścionek na rocznicę ślubu, który przywróci niezapomniany moment zaręczyn. Niech bizuteria na rocznice slubu przyniesie jej prawdziwą radość.

Gorąca energia rubinu. Przent na 15 rocznicę ślubu.

Według Starożytnych Greków był matką wszystkich kamieni szlachetnych. Rzymianie natomiast nazywali go kwiatem wśród kamieni. To rzadki minerał, występujący w trudno dostępnych miejscach, który podobnie jak diament, często zdobi pierścionki zaręczynowe. Zastanawiasz się, jaki prezent na 15 rocznicę ślubu podarować ukochanej? Wybierasz prezent na 20 lecie ślubu? A może interesuje Cię prezent na 30 lecie ślubu? Pamiętaj,rubin wydobywa potęgę oraz czystość najpiękniejszego uczucia, dlatego często nazywany jest kamieniem miłości i namiętności. Nadaje emocjom wyższego wymiaru, napełnia energią, spełnia tęsknotę za duchowym zjednoczeniem. Szlachetna, głęboka czerwień rubinów doskonale podkreśli każdy ważny moment. Bransoletka czy kolczyki wysadzane czerwonymi kamieniami szlachetnymi to wspaniała biżuteria na urodziny, biżuteria na rocznicę związku czy prezent na 50 rocznicę ślubu.
naszyjnik z rubinami

Zaufaj szafirom Prezent na 25 rocznicę ślubu

Majestatyczny chłód perfekcyjnie łączy się ze zniewalającą głębią. Szafiry, uznawane za kamienie prawdy, przyjaźni i stałości, stały się talizmanem małżeńskiej idylli. Jeden ze ślubnych zwyczajów nakazuje pannie młodej mieć przy sobie coś niebieskiego. To dlatego szafiry nierzadko zdobią naszyjniki czy kolczyki na ślub, a dodatkowo są chętnie podarowywane jako prezenty na 25 rocznicę ślubu, przypominające ten szczególny dzień. Mówi się również, że noszenie szafirów zapewnia pozytywną energię i przekłada się na harmonię związku, partnerstwo, a także wzajemne zaufanie. Dlaczego? Otóż szafiry wyzwalają potencjał oraz opiekuńczość. Dobra wróżba zamknięta w niebieskich kamieniach to idealny prezent na rocznice ślubu dla młodego małżeństwa, ale też dla par z wieloletnim stażem. Zainspiruj się blaskiem szafirów, znajdź pomysł na prezent na 25 rocznice ślubu.
duże pierścionki w stylu wiktoriańskim

Perły jako prezent na 10 rocznicę ślubu perła

Gdyby wierzyć mitom, Afrodyta - grecka bogini piękna i miłości - zrodziła się z piany morskiej, zamieniając krople wody w przepiękne perły. Od tego czasu kamienie te są kojarzone z najwyższym uczuciem, czystością i powodzeniem. Subtelna biżuteria ślubna wykonana z pereł wybierana jest chętnie przez panny młode ub wręczana jako prezent na rocznicę ślubu. To dobra wróżba, ponieważ kamienie te od wieków uznawane są za symbol małżeńskiego szczęścia. Nie bez przyczyny 30 rocznica ślubu określana jest mianem “perłowej”. Naszyjnik na rocznicę ślubu,, bransoletka czy kolczyki z pereł to uroczy prezent na tę okazję. Zapamiętaj! Perły to idealny pomysł na prezent na rocznicę ślubu.

Kolor nadziei - szmaragdowy prezent na rocznicę ślubu

Szlachetny kamień niosący gwiezdną energię miłości, piękna i harmonii. Jego zielone światło wpływa na spokój serca oraz uczuć. Zdobiona szmaragdami, klasyczna biżuteria na rocznice związku lub 25, a nawet 50 rocznicę ślubu, będzie prawdziwym spełnieniem marzeń. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent podarować żonie na 50 rocznicę ślubu lub szukasz upominku na rocznicę ślubu rodziców, wybierz eleganckie szmaragdy.50 rocznica ślubu to cudowne święto, dlatego postaw na ponadczasowe prezenty. Pozwolą pogłębić emocje zakochanych i uczynić małżeństwo jeszcze piękniejszym.
złoty pierścionek ze szmaragdem

Odkryj historię topazu, czyli druga rocznica ślubu - prezent

O szczerości, o szacunku, o spełnianiu marzeń… Historie skryte w topazie opowiadają o ponadczasowych, wiecznych wartościach. Zastanawiasz się, co kupic na rocznice slubu? A może to Ty jesteś odpowiedzialna za pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu? Jeśli więc oboje jesteście typami marzycieli, nieustannie snujących nowe plany, topaz doskonale podkreśli Wasze uczucie i pomoże spełniać sny. Biżuteria z topazami to idealny prezent na rocznicę związku czy ślubu, w którym zamkniesz opowieść o najpiękniejszej miłości. To także wspaniały pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców, który podkreśli uczucie trwające od lat.

Siła granatu na rocznicę ślubu - prezent wyjątkowy

Wysoka zdolność dodawania energii sprawia, że granat pozwala przywrócić siłę oraz równowagę emocjonalną. Tym samym wspiera miłość i podtrzymuje zaangażowanie. Kamienie te chętnie wręcza się na prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców. Z uwagi na ognistą barwę, granat - podobnie jak rubin - symbolizuje miłość i namiętność. Czerwone granaty wspaniale sprawdzą się w przypadku silnych związków z wieloletnią historią, dlatego warto wybrać je dla żony, rodziców czy znajomych jako prezent na 25 rocznicę ślubu bądź prezenty na 20 rocznicę ślubu.