×

Letters To - złota zawieszka

  • Historia
  • Szczegóły
  • Opinie
  • Dostawa i zwroty
  • Raty
  • Kontakt

Zdjęcie Letters To - złota zawieszka #1

Model LA13488

Letters To - złota zawieszka

1 395 PLN

Typowa dostawa: do 10 dni roboczych

Darmowa Wysyłka Kurierem i Darmowe Zwroty

Kolekcja LETTERS TO

Jest powrotem do tradycji pisania listów, w której miłe oczekiwanie, ekscytacja oraz wzruszenie podczas czytania zawartości, sprawiają, że czujemy się wyjątkowi.

PS Kocham Cię

Wystarczy napisać na pięknej papeterii krótką wiadomość, włożyć do środka puzderka lub koperty i podarować ważnej osobie, a ona każdego dnia będzie mieć ją przy sobie. Dzięki nim poznasz wartość słów, bo przecież ludzie kochają pisać listy.

Projektantka
Magda Dąbrowska

Każdy z nas chciałby zachować magię niektórych chwil i móc przeżywać je na nowo. Letters To ukryje Twoją tajemnicę nieznaną światu, a także pozwoli uwolnić drzemiącą w nas romantyczność.
Dowiedz się więcej o projektantce.

Uczucia są w środku

Odkryjmy w sobie odrobinę romantyzmu. Podkreślmy wartość słów i nadajmy im niezwykłe znaczenie.Szczegóły
Prezentowany model został wykonany z żółtego złota próby 0,585. Waga ok. 3.69 g.
Poznaj opinie innych
Średnia ocen 0
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Wygląda na to, że jeszcze nikt nie podzielił się opinią na temat tego produktu.

Bądź pierwszy i wyraź swoje zdanie już teraz! Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna przy dokonywania biżuteryjnych wyborów

Dostawa i zwroty gratis

Czasami trudno trafić z wyborem biżuterii, zwłaszcza, gdy kupujemy ją na prezent. Dlatego większość zakupów na YES.pl podlega wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni od daty otrzymania przesyłki, na nasz koszt!*

Skontaktuj się z nami, a my zlecimy firmie kurierskiej odbiór przesyłki pod wskazanym adresem. Biżuterię możesz także przekazać nam przez dowolny Salon YES.

Dowiedz się więcej »


* Nie dotyczy zamówień z odbiorem w Salonie oraz zamówień spersonalizowanych (biżuteria grawerowana oraz wykonywana na specjalne zamówienie).

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o YES.pl lub zapytać o konkretny produkt, akcję lub promocję - prosimy zwracać się do naszych Doradców Klienta. Odpowiedzą oni na wszystkie wątpliwości związane z wyborem produktu i etapami realizacji Państwa zamówienia.

Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 pod numerem telefonu 800 611 130800 611 130, 61 861 12 9061 861 12 90 lub pod adresem e-mail: kontakt@yes.pl.

Magda Markowska, Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Tel.: 61 861 12 9261 861 12 92
magda.markowska@yes.pl

Do kompletu

×
×

Znajdź salon

Przepraszamy, w tym momencie nie możemy uzyskać informacji o dostępności wybranego przez Ciebie produktu. Skontaktuj się z Doradcą Klienta z wybranego Salonu YES lub zadzwoń na bezpłatną Infolinię YES.pl - 800 611 130.

Znajdź salon