×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Kolekcja MONOGRAM

Monogram to prawdziwy alfabet przeżywanych przez nas wrażeń, to kwintesencja naszych emocji
oraz doznań względem siebie i najbliższych.

Zapoznaj się z całą kolekcją

Projektantka YES
Magda
Dąbrowska

A...B...C... czujesz, że chcesz wyrazić siebie jeszcze bardziej? A może chcesz mieć przy sobie inicjał najbliższej osoby?

Pełna wrażeń kolekcja Magdy Dąbrowskiej jest propozycją pokazania swojej indywidualności, a także poczucia bliskości ze wszystkimi, na których Ci zależy. Często nasze słowa znaczą więcej niż myśli, a biżuteria podkreśla to kim jesteśmy.

Motyw florystyczny to jeden z najmocniejszych trendów tego sezonu. Nie mogło zabraknąć go również na literach z kolekcji Monogram wykonanej ze złota próby 0.333. To one podreślą Twoją indywidualność i będą świetnym akcentem niejednej stylizacji.

Kolekcja Monogram to również ukłon w stronę nowoczesności i geometrii. Gładkie zawieszki wykonane są ze złota próby 0.585.

Monogram to także symbole przedstawione w postaci zawieszek. Mniejsza wersja w próbie złota 0.585 to wspaniałe dopełnienie pozostałych elementów. Łącz je, bawiąc się znakami!

Zobacz całą kolekcję