×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

Poradnik Prezentowy

Najpiękniejsze prezenty zbliżają ludzi do siebie! Wyobraź sobie świeżo pachnącą choinkę, a pod nią jeden, dwa, trzy… prezenty w eleganckich torebkach. Pociągnięcie zielonej wstążki, delikatne otwarcie pudełeczka, a w nim blask wszystkich wspólnych chwil!

Wyjątkowy upominek

Nigdy nie jest za wcześnie na planowanie prezentów! Już teraz zadbaj o wyjątkowe upominki dla bliskich. Klasyczne perły dla mamy, nowoczesny naszyjnik dla siostry, modne spinki dla partnera, elegancki zegarek dla taty, a może bransoletka z kamieniami szlachetnymi dla ukochanej babci? Możliwości jest nieskończenie wiele.

Zmieścisz więcej pod choinką?

Zapamiętaj jaki styl lubi obdarowywana osoba
i zaszalej na świątecznej promocji w YES! Drugi i każdy kolejny prezent kupisz z 20% rabatem. Zmieścisz tyle pod choinką? Spróbuj! Uśmiech na twarzy najbliższych jest bezcenny! Spraw,by zagościł u nich na stałe wraz z każdym ukradkowym spojrzeniem na podarowaną biżuterię.

Miłosne wyznanie

Magiczna atmosfera świąt sprzyja miłosnym wyznaniom. Migoczące światła lampek, rozluźniająca, klimatyczna muzyka i rodzina oraz przyjaciele wokół tworzą niepowtarzalną okazję do zadania tego jednego pytania! Niekwestionowaną ikoną zaręczyn są pierścionki z diamentem.
Od minimalistycznych wzorów z pojedynczym kamieniem po bogato zdobione - żywy ogień diamentu podkreśli siłę Waszego niegasnącego uczucia. Ostatnie królewskie zaręczyny i ślub przypomniały również o tradycji wręczania innych barwnych kamieni szlachetnych. Imponujący szafir zachwycał na dłoni Księżnej Diany i Kate Middleton. Cały świat zakochał się
też w pierścionku z akwamarynem, który książe Harry podarował Meghan, obecnej żonie, w prezencie ślubnym. Topaz, kwarc, szmaragd czy ametryn będą równie zjawiskowym pomysłem
na zwieńczenie Waszego związku.

Biżuteria w Świątecznej Cenie

Prezenty last-minute? Odkryj Biżuterię w Świątecznej Cenie - na YES.pl lub w Salonach YES oznaczoną malinowym kolorem. Delikatne serce czy znak nieskończoności podkreślą wagę Waszej relacji lub… będą jej doskonałym początkiem! Złoto w połączeniu z diamentami to już świąteczny klasyk. Nie czekaj i upoluj najbardziej popularne wzory do -50%.