×
×

Dbamy o Twoje dane!

Wiemy, że Twoje dane osobowe są dla Ciebie bardzo ważne, dlatego naszym priorytetem jest przetwarzanie ich ściśle z postanowieniami ustawowymi.
Wszystkie informacje na temat tego jakie dane gromadzimy oraz w jaki sposób je wykorzystujemy znajdziesz w zaktualizowanej Polityce Prywatności.

poradnik-swiateczny-prezentowy-bizuteria-YES-kolczyki-art-deco-z-masa-perlowa poradnik-prezentowy-bizuteria-yes

Prezent, który zatrzymuje czas

Nigdy nie jest za wcześnie na planowanie prezentów! Już teraz zadbaj o wyjątkowe niespodzianki dla najbliższych osób. Wyrafinowana biżuteria w stylu art déco dla mamy, pierwsze kolczyki dla córeczki, stylowa bransoletka dla męża czy naszyjnik zdobiony kamieniami szlachetnymi dla ukochanej babci? Zainspiruj się naszymi propozycjami i spraw, aby te Święta były niezapomniane!

poradnik-swiateczny-prezentowy-bizuteria-YES-kolekcja-skarabeusz-pierscionek-i-kolczyki-z-agatemflower-swieta

Więcej blasku na święta

Biżuteria to prezent, który zatrzymuje magię świąt na zawsze. Z myślą o celebracji waszych wspólnych chwil, przygotowaliśmy promocję, w której drugi i każdy kolejny prezent kupisz z 20% rabatem. Wybierz jedną z naszych autorskich kolekcji i przekonaj się, jaką radość sprawia odpakowywanie pudełeczek YES. Uśmiech na twarzy najbliższych jest bezcenny! Spraw, by zagościł u nich na stałe wraz z każdym ukradkowym spojrzeniem na podarowaną biżuterię.

poradnik-swiateczny-prezentowy-bizuteria-YES-kolekcja-skarabeusz-pierscionek-z-agatem-kolczyki-z-agatem flower-poradnik-swiateczny
Poradnik-Swiateczny-Prezentowy-Bizuteria-YES-Pierscionek-Zareczynowy-Metropolitan-z-Diamentem-DIY-w-rozowym-zlocie Poradnik-Swiateczny-Prezentowy-Bizuteria

Miłosne wyznanie

Atmosfera świąt sprzyja miłosnym wyznaniom. Migoczące światła lampek, rozluźniająca, nastrojowa muzyka i rodzina oraz przyjaciele wokół, tworzą niepowtarzalną okazję do zadania tego najważniejszego pytania. Niekwestionowaną ikoną zaręczyn są pierścionki z diamentem. Każdy diament to cud natury, który powstawał we wnętrzu Ziemi kilka miliardów lat. Najbardziej szlachetny i trwały ze wszystkich minerałów, symbolizuje wieczną miłość i urzeka nieprzemijającą wartością sentymentalną. Od minimalistycznych wzorów z pojedynczym kamieniem po bogato zdobione - żywy ogień diamentu podkreśli siłę Waszego niegasnącego uczucia. Odkryj projektowane kolekcje z wyjątkowym Diamentem Idealnym YES®, który błyszczy bardziej niż inne.

Poradnik-Swiateczny-Prezentowy-Bizuteria-YES-Okazje-W-Swiatecznej-Cenie-Naszyjnik-PozlacanyPoradnik-Swiateczny-Prezentowy-Bizuteria-YES

Biżuteria w Świątecznej Cenie

Prezenty last-minute? Zobacz nasze propozycje Biżuterii w Świątecznej Cenie - na YES.pl lub w Salonach YES oznaczone malinowym kolorem. Delikatne serce czy znak nieskończoności podkreślą wagę Waszej relacji lub… będą jej doskonałym początkiem! Naszyjnik z diamentem to sprawdzony sposób na wywołanie zachwytu u każdej miłośniczki biżuterii. Nie czekaj i upoluj najbardziej popularne wzory nawet do -50%.

Poradnik-Swiateczny-Prezentowy-Bizuteria-YES
Poradnik-Swiateczny-Prezentowy-Bizuteria-YES-Karta-Prezentowa Poradnik-Swiateczny-Prezentowy-Bizuteria-YES

Podaruj swobodę wyboru

Karta podarunkowa to personalizowana niespodzianka, która łączy w sobie zachwycający blask biżuterii z przyjemnością płynącą z robienia zakupów. Obdarowana osoba może ją zrealizować w dowolnym Salonie YES na terenie Polski lub na YES.pl. Od drobnych przyjemności po niezliczone możliwości – kartę można doładować dowolną kwotą pomiędzy 50 a 5000 PLN.