×
kolekcja jubilé

Ponadczasowy blask, który zatrzymuje chwile

Pierścionek Jubilé to piękno i blask w klasycznej oprawie. W centralnym miejscu znajduje się pokaźny topaz, cytryn, ametyst lub kwarc ujęty w piękną diamentową ramę. Efekt zapierający dech w piersiach, który sprawi, że moment okraszony takim podarunkiem pozostanie niezapomniany.

Radość bycia razem zamknięta w szlachetnym blasku pełnym barw.

Zobacz całą kolekcję

Historia i współczesność

Pierwszy model pierścionka z dużym owalnym kamieniem centralnym został zaprojektowany z okazji 30-lecia marki YES. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w liczbie diamentów tworzących ramę dla kamienia centralnego. Rodzina kolekcyjna wzbogacana jest o nowoczesne formy, gdzie kamień centralny występuje już w różnorodnych kształtach i nowych kolorach.

Bądź moją Jubilé!

Z języka francuskiego ‘jubilé’ oznacza jubileusz, rocznicę, gody. Pierścionek z tej kolekcji to wiadomość do ukochanej osoby pełna nadziei na towarzyszenie sobie w długiej i barwnej podróży zwanej życiem- razem.

Wielkości kamieni i certyfikaty

Pierścionki prezentują kamienie centralne o masie od 1,50 ct do 3,50 ct (masa zależna jest od rodzaju oprawionego kamienia) oraz co najmniej 30 diamentów okalających. Kamienie posiadają Certyfikat autentyczności YES, który zawsze dołączany jest do zakupu.