×
KOLEKCJA YES x OSSOLIŃSKI

Ikona polskiej sztuki jubilerskiej

Brawurowe połączenie stylu i klasy z najwyżej jakości kruszcami i doświadczeniem. Spektakularna i unikalna kolekcja jest wynikiem współpracy z Tomaszem Ossolińskim, jednym z czołowych polskich projektantów mody. Biżuteria YES x Ossoliński to około 30 wyjątkowych modeli, które powstały przy okazji 30-lecia pracy artystycznej designera.

Unikalna kolekcja, jakiej w polskiej sztuce jeszcze nie było.

Zobacz całą kolekcję

Uwielbienie siły kobiet

Oszałamiające złote naszyjniki, charakterystyczne sygnety, pierścionki i obrączki oraz zjawiskowe kolczyki. Kolekcja YES x Ossoliński to wyrazista i odważna biżuteria, zarówno na wielkie wyjścia, jak i na co dzień. Projekty zostały oparte na logotypie marki Tomasza Ossolińskiego i są wyrazem uwielbienia dla mocy i energii, którą mają w sobie kobiety.

naszyjnik i pierścionek Ossolinski x YES naszyjnik i pierścionek Ossolinski x YES

Sztuka współczesna

Nieograniczona wyobraźnia, zmysł plastyczny, wyczucie stylu i doświadczenie – połączenie tych elementów pozwoliło Tomaszowi Ossolińskiemu i Magdzie Dąbrowskiej, projektantce marki YES, na stworzenie wspólnie wyjątkowej kolekcji, którą można uznać za prawdziwe dzieła sztuki. Twarzą biżuterii została Małgosia Bela, modelka o międzynarodowej sławie, która idealnie pasuje do charakteru kolekcji YES x Ossoliński.Projektant Tomasz Ossoliński

Projektanci
Tomasz Ossoliński

Topowy polski projektant mody, który zasłynął z perfekcyjnie skrojonych garniturów – zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jego kreacje były obecne na festiwalach filmowych w Cannes, Berlinie, Wenecji oraz na ceremonii rozdania Oscarów. Ceniony przede wszystkich oryginalne kroje, najwyższą jakość krawiectwa i tkanin oraz klasę, jaką zawsze mają w sobie jego kreacje.Magda Dąbrowska

W projektowaniu podąża zawsze własną, kreatywną ścieżką. Ceni sobie twórczą niezależność. Najważniejsze są dla niej idea i detale. “Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów-tłumaczy - kreujących potrzebny i mądry dizajn.” Projektując czuje, że może stanąć na przeciwległych biegunach szaleństwa i bezpieczeństwa i w obu pozostać w swoim żywiole.

Projektantka Magda Dąbrowska