Kariera oferta
Kariera

Centrala YES

Koordynatorka / Koordynator ds. Spedycji

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą Zespołu wysyłek online i offline oraz transportu,
  • monitorowanie oraz planowanie działań związanych z obszarem spedycji,
  • ścisła współpraca z przewoźnikami polegająca na optymalizacji i monitoringu kosztów oraz utrzymaniu dobrych relacji biznesowych,
  • nadzorowanie transportu przesyłki m.in. reagowanie na bieżące problemy oraz ich rozwiązywanie,
  • przygotowanie procesów i koordynowanie działań w obszarze spedycji zagranicznej,
  • prowadzenie szkoleń dla naszych partnerów oraz ich doradców w zakresie wysyłek,
  • zarządzanie dokumentacją,
  • współpraca z innymi Zespołami z Działu Logistyczno Magazynowego, a także innymi Działami w firmie,
  • wdrażanie nowych pracowników.

Nasze Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w obszarze logistyki powyżej 3 lat,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wiedza z zakresu procesów spedycji,
  • znajomość dokumentacji z obszaru spedycji,
  • otwartość na zmiany,
  • relacyjność oparta na empatii, otwartość w komunikacji i budowaniu relacji,
  • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • inicjatywa oraz odwaga w podejmowaniu decyzji i działań,
  • znajomość pakietu MS Office lub Google WorkSpace,
  • znajomość programu TETA.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

To oferujemy:

  • rozwój zawodowy przy współpracy z ekspertami,
  • profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • samodzielność w działaniu oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • kursy językowe,
  • indywidualny budżet szkoleniowy,
  • standardowy pakiet benefitów w YES.
  • Miejsce Pracy: Poznań, ul. Świerzawska 1
  • Umowa: Umowa o pracę