Kariera oferta
Kariera

Centrala YES

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie operacyjne w koordynacji projektów prowadzonych w Dziale Sprzedaży (m.in. Program Motywacyjny i badania Tajemniczego Klienta)
  • Uczestniczenie w systemowej opiece nad elementami komunikacji wizualnej
  • Wsparcie w standaryzacji procedur i procesów
  • Współpraca z Salonami sieci YES i Verona z poziomu Centrali
  • Możliwość uczestniczenia w procesie przygotowywania otwarć nowych Salonów
  • Koordynacja zamówień materiałów POS dla Salonów
  • Przygotowywanie komunikacji do Salonów w zakresie produktów, sprzedaży i marketingu
  • Praca na systemie ERP (TETA)
  • Tworzenie zestawień na potrzeby Działu Sprzedaży
  • Prace administracyjne Działu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Zarządzanie), mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych
  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży bądź pokrewnym
  • Znajomość zasad pracy w sieci detalicznej
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Inicjatywa i proaktywne podejście do powierzonych obowiązków
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem wewnętrznym i indywidualne podejście do zgłaszanych spraw
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Swobodne poruszanie się w środowisku MS Office i Google Docs

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym, wspierającym się Teamie
  • Rozwój rozumiany jako poszerzanie swoich kompetencji i predyspozycji zawodowych przy współpracy ze specjalistami
  • Możliwość udziału w licznych szkoleniach
  • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
  • Stabilność zatrudnienia
  • Dużą samodzielność
  • Bistro na miejscu
  • Miejsce Pracy: Poznań, Świerzawska 1
  • Umowa: Umowa o pracę