Kariera oferta
Kariera

Salony YES

Regionalna Menedżerka / Regionalny Menedżer Sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • praca w jednym z dwóch regionów: I. Warszawa i okolice, woj. lubelskie i okolice. II. woj. zachodniopomorskie, woj. lubuskie i okolice,
  • planowanie i kontrola realizacji planów sprzedaży Salonów, wskaźników handlowych oraz sporządzanie okresowych raportów sprzedażowych
  • monitorowanie pracy zespołów, udzielanie bieżącej informacji zwrotnej i motywowanie,
  • maksymalizacja wyników sprzedaży w regionie,
  • wyznaczanie wysokich standardów w salonach oraz przeprowadzanie szkoleń,
  • dbanie o wizerunek Salonów zgodnie ze standardami VM i założeniami marki,
  • budowanie długofalowych relacji z naszymi Partnerkami / Partnerami biznesowymi oraz tworzenie standardów i instrukcji dla Salonów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim / kierowniczym,
  • znajomość branży jubilerskiej będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność zarządzania pracą zespołów, motywowanie oraz konsekwentne egzekwowanie wytyczonych celów,
  • samodzielność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • nastawienie na współpracę w zespole i dążenie do wspólnego celu,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do częstych podróży służbowych i co za tym idzie prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia,
  • wsparcie zgranego Zespołu,
  • kursy językowe,
  • karty lunchowe,
  • samochód służbowy,
  • pracę wśród dóbr luksusowych.
  • Miejsce Pracy: Województwa: mazowieckie, lubelskie, lubuskie, zachodniopomorskie